In Учням By Вікторія

Обираємо хороші курси англійської мови

Ви вирішили, що вам необхідно знати англійську мову. Вивчили, що для цього потрібно, і зрозуміли, що кращим способом для вас буде записатися на хороші курси англійської мови. Ви знайшли безліч оголошень, кожне з яких рекомендує піти на курси саме в цей центр вивчення англійської. Ми дамо вам кілька порад про те, як вибрати самі хороші курси.

Оголошення — перший джерело інформації

Іноді про курси можна судити вже по оголошенню. Наприклад, якщо курси не шкодують грошей на залучення клієнтів, вже можна припустити, що якість викладання там буде вищою. Зверніть увагу, рекламують чи курси підготовку до міжнародних сертифікатів. Як правило, для цієї підготовки потрібен високий рівень знань, тому викладачі самі повинні мати високу кваліфікацію. Втім, ніяке оголошення не замінить живого спілкування з адміністратором.

Спілкування з адміністратором

На хороших курсах англійської мови повинен бути хороший адміністратор. Хоч при телефонному дзвінку, хоч при особистому візиті адміністратор повинен викласти вам чітко і зрозуміло умови навчання, розпитати вас про ваш рівень знань і ваші уподобання у вивченні мови. Чим більш уважний до вас буде адміністратор, тим більш комфортним буде ваше перебування в групі, яку він для вас підбере.

Приміщення

Коли ви прийдете в офіс, ви відразу зможете оцінити якість курсів станом приміщення. Обов’язково попросіть адміністратора проводити вас в клас, де будуть проводитися заняття. Хороший клас повинен бути світлим, меблі повинні бути зручними, дошка — великий і видною з усіх точок класу. Приміщення хороших курсів англійської мови повинно бути обладнане комп’ютерами або хоча б програвачем дисків.

Кількість осіб в групі

Обов’язково дізнайтеся у адміністратора, скільки людина буде у вашій групі. Зазвичай хороші курси англійської мови не набирають більше 6 осіб в одну групу.

Викладачі, які ведуть хороші курси англійської мови

Всі викладачі на хороших курсах повинні мати вищу педагогічну освіту. Як правило, в навчальному центрі працює багато викладачів різних віків і рівнів підготовки. Рекомендуємо познайомитися з викладачем до початку занять, оскільки саме від цієї людини багато в чому буде залежати ваш успіх і зацікавленість у предметі.

Знайти хороші курси англійської мови нескладно, головне — звертати увагу на всі дрібниці і слухати внутрішній голос, і тоді ваше перебування на курсах буде комфортним, а прогрес — швидким. Якщо ж ви віддаєте перевагу індивідуальні заняття, то ви можете вчити англійську по Скайпу онлайн з нашими викладачами.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>