In Учням By Вікторія

Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови

Багато хто з нас, вивчаючи англійську мову, замислюються про те, щоб знайти йому практичне застосування. Когось гріє думка про престижну роботу в міжнародній корпорації на батьківщині або закордоном, хтось плекає мрію про навчання у закордонному ВНЗ, а хтось і зовсім збирається емігрувати в іншу країну. Англійська мова, вірніше його знання — ось, що об’єднує всіх нас. На питання — «Ти знаєш англійську мову?» — Ми звикли давати вельми різні відповіді. Щось на зразок: «Вмію читати і писати на цій мові», «Вільно розмовляю англійською», «Читаю оригінальну літературу» і т.д. Але навряд чи хто-небудь з нас здатний об’єктивно оцінити свої пізнання. А це життєво необхідно. Ось для цієї мети і були створені міжнародні іспити з англійської мови, які й визначають рівень володіння англійською мовою тих, для кого він не є рідною.

Усі міжнародні іспити з англійської мови (як і по іншим мовам) створені для оцінки вашого рівня володіння цією мовою. Після складання кожного іспиту видається сертифікат і інформація про бали, які ви набрали з того чи іншого завдання. Міжнародних іспитів з англійської мови декілька. Найбільш популярні розроблені двома навчальними закладами: екзаменаційним радою (Educational Testing Service) Прінстонського університету і Кембриджським Університетом (Cambridge ESOLEnglish for Speakers of Other Language). Перша організація «сотворила» TOEFL, а Кембриджський університет «породив» YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS та інші. Більш докладно про кожного з перерахованих іспитів можна прочитати в однойменних статтях на нашому блозі.

5 відповідей на питання «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови?»

Якщо вам поставлять запитання «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови?», Сміливо вибирайте один з нижчеперелічених доводів.

  1. Це престижно. Погодьтеся, дуже приємно підкріплювати свої знання не дипломом якихось невідомих курсів англійської мови, а сертифікатом одного з міжнародних іспитів. Адже в цьому випадку ніхто не зможе дорікнути вас, так як ваш рівень цієї мови був оцінений не просто групою незалежних осіб, а кваліфікованими викладачами та досвідченими професорами видатних навчальних закладів світу.
  2. Яким би не був ваш первісний, так званий «доекзаменаціонний» рівень мови, він обов’язково буде покращено. Адже для складання міжнародних іспитів потрібна підготовка, яка може зайняти як пару місяців, так і пару років. Наприклад, наполеглива робота над своїми знаннями допоможе здати найвищі іспити Кембриджського університету CAE, CPE, отримати високі оцінки на іспиті TOEFL або іспитах на знання ділової англійської. Висновок: готуючись до здачі міжнародного іспиту, ви вдосконалюєте свою англійську!
  3. Якщо у вас більше немає бажання жити на батьківщині, і ви хотіли б іммігрувати в іншу країну, питання «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови?» Перед вами не варто зовсім. Вам доведеться складати один з них, так як без сертифіката вас в іншу країну не пустять. Збираєтеся в США? — Готуйтеся до TOEFL. До душі Канада, Австралія, Нова Зеландія? — Ваш іспит IELTS.
  4. Ви з дитинства мріяли здобути вищу освіту закордоном? Ви наполегливо вчили мову аж до закінчення школи, прагнучи наблизитися до своєї мрії? Запевняємо вас — цього недостатньо. Для того щоб мати право вчитися в коледжах або ВУЗах США, Канади, Великобританії та та й Європи в цілому, вам буде необхідно здати один з міжнародних іспитів і підтвердити ваш рівень володіння мовою.
  5. І, нарешті, доросле життя … Хто не мріє про високооплачувану престижної посади в хорошій компанії? Хто хоч раз не бачив себе в якості співробітника відомої міжнародної корпорації, наприклад, на території США або Великобританії? Здайте міжнародний іспит відповідного рівня і дерзайте. Численні наукові центри, урядові структури, міжнародні організації, банки Європи та Америки визнають сертифікати міжнародних іспитів.

Сподіваємося, тепер питання «Навіщо потрібно здавати міжнародні іспити з англійської мови?» Не викликає у вас здивування. Вивчайте англійську мову і підкріплюйте свої знання міжнародними сертифікатами. Хто знає, може, з їх допомогою ви реалізуєте свою мрію?

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>