In Учням By Вікторія

Навчання через інтернет англійської мови

Поява інтернету багато в чому змінило життя кожного з нас. У всіх є вдома комп’ютери з виходом в мережу, і кожен використовує цю можливість по-своєму. Хтось грає в онлайн-ігри, хтось викачує музику, а хтось використовує час для більш корисного заняття, наприклад, шукає рецепти нових страв, вивчає програмування або англійську мову. Нас цікавить, чи можливо інтернет навчання англійській мові.

Навчання англійської мови через інтернет: можливості

Отже, що вам потрібно, щоб почати навчання через інтернет англійської мови? Годинку вільного часу, комп’ютер з виходом в інтернет і величезне бажання досягти високих результатів. В інтернеті є нескінченна кількість ресурсів, які допоможуть вам у вивченні мови.

Мультимедіа

Перше, що дав нам інтернет — доступ до ресурсів на інших мовах. Ми можемо легко завантажити фільми англійською мовою. Якщо ви ще новачок і не розумієте слів на слух — не біда, в інтернеті ви завжди можете скачати субтитри до фільму. З музикою англійською проблем не було і без інтернету. Але тепер ми можемо легко знайти слова до пісень, щоб перевірити своє сприйняття на слух і зрозуміти сенс пісні. Читання слів до пісень (по-англійськи — lyrics) неймовірно ефективно, так як нові слова запам’ятовуються самі собою. У західному интерне можна також знайти книги англійською мовою, а в нашому — так звані білінгвальні книги з паралельними текстами російською та англійською мовою.

Сайти та ресурси

У мережі є величезна кількість інформації, яка вкрай корисна при інтернет навчанні англійської мови. Як правило, сайти викладають корисні книги і словники, які важко знайти в магазинах. Також нерідко можна зустріти сайти, на яких викладачі публікують свої власні напрацювання, здатні значно полегшити самостійне навчання через інтернет англійської мови.

Онлайн-курси та заняття з репетитором через Skype

Такий вид навчання через інтернет англійської мови набирає останнім часом все більшої популярності. Маючи вдома комп’ютер, ви можете не витрачати додаткові гроші на проїзд на курси і не виходити з дому в дощовий осінній день. В інтернеті можна знайти безліч пропозицій онлайн-навчання, яке може коштувати навіть дешевше відвідування викладача. Наш сайт також надає можливість вчити англійську по Skype.

Інтернет навчання англійській мові: а які результати?

Вчити мову дистанційно непросто, адже це величезна праця, для якого ви повинні мати дуже серйозну мотивацію (докладніше читайте в статті Дистанційне навчання англійської мови). Ваш процес навчання ніхто не буде контролювати, і ви самі повинні будете стежити за регулярністю занять (окрім випадку з онлайн-курсами). З іншого боку, таке навчання може бути набагато більш ефективним, ніж групові заняття, тому що ви зможете дізнатися більше інформації, необхідної саме вам.

В цілому, рекомендуємо поєднувати інтернет навчання англійській мові із звичайними заняттями, і успіх вам буде точно гарантований!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>