In Учням By Інна

Навчання англійській мові безкоштовно

Будь-яке безкоштовне навчання є умовно-безкоштовним, так як все одно зажадає від вас певних фінансових витрат, хоча і не значних. Ресурсів, що надають подібну послугу, не так багато, але ми розглянемо не тільки їх, але й кілька інших способів навчання англійської мови безкоштовно.

Як здійснюється навчання англійській мову безкоштовно

На жаль чи на щастя, але альтруїстів у наш час немає, а якщо і є, то не всі про них знають. Так що в питанні навчання англійської мови безкоштовно може здебільшого допомогти тільки всесвітня мережа. Тут ви знайдете все, що потрібно для вивчення англійської мови по всіх чотирьох аспектам.

Читання. На багатьох сайтах ви безкоштовно можете завантажити найрізноманітнішу літературу від довідкових матеріалів до творів англійською мовою. З пошуком значень нових, незнайомих слів допоможуть англійські словники онлайн.

Лист. Постійна участь у всіляких англомовних форумах і чатах вигострить вашу письмову мову, ви знайдете нових співрозмовників, які в процесі спілкування допоможуть вам вивчити англійську розмовну мову безкоштовно. Ви дізнаєтеся масу нових живих зворотів мови розмовної англійської, яких ще напевно немає в словниках. Крім того, це чудова можливість дізнатися, чим живуть люди сьогодні, їхнє ставлення до світових подій; це можливість отримати інформацію, не спотворене політичною цензурою.

Аудіювання. Навчання сприйняттю мови на слух можна здійснити за допомогою аудіокниг, фільмів, пісень англійською мовою. Радіо і телепередачі — це ще і відмінний шанс ознайомитися з різними варіантами англійської мови.

Говоріння. Навчання англійській мові безкоштовно відбувається при спілкуванні з носієм мови онлайн. При використанні, наприклад, програми Skype ви зможете спілкуватися з людьми з будь-англомовної країни абсолютно безперешкодно. Для багатьох цей шлях практики мови — найбільш прийнятний, оскільки при живому контакті вони відчувають незручність. До речі, можна вивчати англійську мову по Скайп з викладачем, цей метод не є безкоштовним, але зате він найбільш ефективний.

На наступних сайтах ви зможете знайти інформацію по англійською мови та при бажанні завантажити її безкоштовно.

    abc-english-grammar.com — Завантажити 48 програм з вивчення англійської мови

    englishtexts.ru — Англійська для початківців

    lessons.study.ru — Уроки з англійської онлайн

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>