In Матеріали By Інна

Навчальний посібник з англійської мови

Приступаючи до вивчення англійської мови самостійно, вам належить вирішити чимало організаційних питань, одне з яких обов’язково торкнеться навчального посібника з англійської мови. При такій величезній кількості навчальних видань просто необхідно зробити правильний вибір, адже від того, наскільки вдалим він буде, почасти залежить успішність процесу вивчення.


Як обрати навчальний посібник з англійської мови

Не секрет, що однією з основних методик вивчення іноземних мов у колишньому СРСР була класична методика, при використанні якої комунікативному аспекту приділялася вкрай незначна увага. Відповідно і навчальні посібники з англійської мови створювалися з урахуванням вимог граматико-перекладного методу. І як результат її використання в учнів виникали складнощі з подоланням мовного бар’єру. Переломні 90-ті роки виявилися знаковими не тільки для політичної сфери нашої країни, а й для освітньої. На практиці стало застосовуватися безліч нових підходів до вивчення іноземних мов від класичних до екзотичних. Але, на жаль, на рідних теренах так і не з’явилося підручників які рівною мірою охоплювали б всі чотири аспекти вивчення англійської мови.

Велику популярність не тільки серед викладачів, а й серед учнів придбали навчальні посібники британських видавництв. Це не просто навчальні посібники з англійської мови, це навчальні комплекси. У них входять:

  1. Підручник. Це барвисте навчальний посібник з англійської мови містить не тільки тексти на сучасні і більш загальні розмовні теми, вправи на відпрацювання граматичних навичок, а й творчі завдання, вправи комунікативної спрямованості, аудіо завдання.
  2. Робочий зошит. Вона допомагає закріпити пройдений матеріал на різних вправах і текстах і призначена для самостійної роботи.
  3. Зошит з граматики (не у всіх курсах). Мета цього навчального посібника — закріпити граматичні навички учнів.
  4. Книга для вчителя. Прекрасно вирішує проблему планування заняття, оскільки містить покрокове планування кожного етапу.
  5. CD-диски. Містять аудіо записи текстів підручника, озвучені носіями мови, і багато іншого.

Над створенням цих навчальних комплексів працювали багато професіонали. Використані методики постійно переглядаються і вдосконалюються. При виборі навчального посібника необхідно враховувати вік учнів. Наприклад, підручники англійської мови для дітей містять вірші, пісні та ігри, необхідні для підтримки інтересу до предмета. Навчальні посібники з англійської мови для підлітків зачіпають їх цікавлять в цьому віці теми. Крім того, не забудьте з’ясувати, на яку кількість навчальних годин розрахований підручник.

Якщо все ж вам складно зробити вибір, зверніться за порадою до фахівця або дізнайтесь інформацію про те чи іншому навчальному посібнику з англійської мови на відповідних Інтернет ресурсах.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>