In Учням By Вікторія

Міжнародний іспит KET

Міжнародний іспит KET (Key English Test) є першим з блоку іспитів General English, який визначає знання в області загального універсального англійської мови. Всього міжнародних іспитів в цій серії п`ять: KET, PET, FCE, CAE, CPE. Верхньою межею є екзамен CPE, який здають ті, хто володіє англійською мовою практично як носій мови. Відповідно міжнародний іспит KET, якому присвячена ця стаття, є першою сходинкою у вдосконаленні ваших пізнань.

Міжнародний іспит KET призначений для дорослих і дітей з 15 років. Для дітей молодшого віку, а саме з 11 до 14 років, існує група іспитів, про які ми поговоримо окремо. Іспит Key English Test, будучи іспитом Кембриджського університету, розроблений безпосередньо екзаменаційним відділенням однойменного університету Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages). З’явився міжнародний іспит KET на початку дев’яностих років (1991-1994). Через п’ять років він був переглянутий. Була розроблена нова структура і зміст іспиту, які набули чинності в березні 2004 року. Слід зазначити, що існує не тільки простий KET, але й KET for schools (для школярів). Різниці між двома варіантами цього іспиту ніякої. У другому випадку теми і зміст іспиту більш зорієнтованим на інтереси, захоплення, досвід і вік учнів.

Сертифікат міжнародного іспиту KET, так само як і інших іспитів цього блоку, є дійсним протягом всього життя, що означає, що вам не доведеться ще раз здавати цей іспит, щоб підтвердити свої знання. Але питання лише в тому, а чи задоволені ви своєю перемогою на цьому етапі володіння мовою або будете прагнути всі до нових вершин, підкріплюючи свої знання все більш важкими і серйозними іспитами? Міжнародний іспит KET — це теж дуже важливий експеримент у вашому процесі навчання, адже в будь-якому випадку, він доводить, що ваші знання були оцінені провідними фахівцями одного з найвідоміших навчальних закладів Англії. Але, тим не менш, цей іспит передбачає наявність базових знань, а, використовуючи мову у навчанні, роботі або просто подорожах, ви неминуче зіткнетеся з необхідністю поглибити той матеріал, який вам відомий, а, отже, ви зможете здавати міжнародні іспити з англійської мови більш високого рівня.

Хто може здавати міжнародний іспит KET? В принципі всі, хто недавно почав вивчати англійську мову і вже домігся невеликих успіхів. Адже KET перевіряє початкові знання, що включають можливість використовувати прості фрази і вирази, легкі граматичні структури в усній і письмовій мові. Якщо ви вмієте представити себе, відповісти на легкі питання, і також задати їх, можете коротко висловитися з якого-небудь питання, в змозі зрозуміти базові тексти і вловити зміст простих розмов в аудіо- і відеоформаті, міжнародний іспит KET допоможе вам оцінити свої знання на професійному рівні, вкаже вам на ваші слабкі та сильні місця у вивченні англійської мови, а, значить, ви зможете цілеспрямовано підготуватися до здачі іспитів на сходинку вище.

Базові знання англійської мови, які потрібні для міжнародного іспиту KET не залишаться незатребуваними вами. Адже відтепер ви зможете поспілкуватися з носіями мови, наприклад, у подорожі закордон. Ви навчитеся розуміти легку інформацію, представлену англійською мовою, а не вашим рідним, що додасть вам переваг перед тими, хто цю мову не вивчає. Та що говорити, роботодавці деяких організацій визнають сертифікат міжнародного іспиту KET в якості базової кваліфікації в галузі вивчення англійської мови. Ви можете побачити список цих організацій на офіційному сайті міжнародних Кембриджських іспитів — cambridgeesol.org. До речі, перейшовши за цим посиланням, ви зможете дізнатися, які саме компанії визнають сертифікати та інших міжнародних іспитів Кембриджа. Якщо ви хочете дізнатися про інші переваги міжнародних іспитів, прочитайте статтю «Навіщо здавати міжнародні іспити з англійської мови? ».

Структура міжнародного іспиту KET

Щороку міжнародний іспит KET прагнуть здати близько 40000 чоловік з 60 країн світу. Щоб потрапити в їх число, достатньо лише зареєструватися в навчальному центрі Британської ради, який приймає цей іспит, сплатити вартість іспиту, а в призначений час пройти всі види тестувань, а в цьому іспиті їх три:

  1. Reading and writing (читання і письмо), якому присвячується 1:00 10 хвилин екзаменаційного часу. Вам пропонується проста інформація з брошур, газет і журналів англійською, на основі якої ви повинні виконати кілька типів завдань — заповнити пропуски в пропозиціях, дописати пропозиції, написати маленький текст до 25 слів.
  2. Listening (аудіювання з англійської мови), на виконання якого вам відводять півгодини. Прослухавши оголошення і монологи у вигляді аудіозаписів, які будуть сказані в повільному темпі, ви повинні будете відповісти на певну кількість питань. Таким чином перевіряється ваша здатність зрозуміти англомовну мову на слух.
  3. Speaking (говоріння), що займає 8-10 хвилин вашого часу. Зазвичай це тестування проходить в присутності двох екзаменаторів, один з яких спілкується з вами, а інший оцінює ваші здібності. Крім цього, на говорінні ви знаходитесь в парі з іншим кандидатом, який здає міжнародний іспит KET. Це необхідно для виконання спільного завдання. Відповідно, цей етап KET увазі бесіду, яка містить питання і відповіді на них, а також уміння представити себе незнайомій людині.

Виконані завдання перевіряються акредитованими фахівцями Кембридж ESOL, які оцінюють ваші знання за сумою балів за всі тестування (1 етап — 50%, 2-й і 3-й — по 25%). Через пару місяців ви зможете дізнатися, здали ви цей іспит (70% -84%), домоглися ви в ньому успіху (85% -100%), або впоралися з поставленим завданням, але не зовсім якісно, ​​тому ви отримуєте сертифікат рівня A 1, що означає, що ви можете брати участь у простому діалозі англійською мовою на передбачувану тему, здатні скласти нескладну анкету або записку із зазначенням часу, дати і місця, але цього мало для міжнародного іспиту KET. Якщо ж ваше процентне співвідношення отриманих балів складе 0% -44% правильної інформації, іспит ви провалили.

Міжнародний іспит KET за стандартами Загальноєвропейської шкали рівнів володіння іноземними мовами (CEFR) відповідає рівню А 2. Більш докладно про цю шкалою ви можете дізнатися, перейшовши за цим посиланням: tests.ru.

В якості самопідготовки до міжнародного іспиту KET я б порадила наступні навчальні курси:

  • KET Practice Tests Plus
  • Key English Test
  • Objective KET

Або скористайтеся матеріалами, які пропонує офіційний сайт Кембриджських іспитів — cambridgeesol.org.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>