In Матеріали By Інна

Мультфільми англійською мовою

Хто з нас не любить казки? Тільки зовсім «роботизовані» люди. Фантазія сучасних мультиплікаторів іноді, безсумнівно, спантеличує, іноді шокує, а іноді приємно вражає. Якщо ви ставите під сумнів цінність мультфільмів англійською мовою в процесі вивчення англійської мови, вважаючи, що цей метод підійде тільки дітям, то абсолютно марно.

Допомога мультфільмів англійською мовою в процесі вивчення

Нам, як людям дорослим, притаманне знаходити найкоротший шлях до досягнення мети. У сфері пізнання мови, як і в будь-який інший сфері отримання інформації, необхідно враховувати найбільш продуктивний шлях засвоєння такої. Цей шлях у кожної людини суто індивідуальний. Існує три основних категорії (деякі психологи виділяють чотири) сприйняття і переробки інформації. Візуали сприймають світ через картинку, аудіали через слух, кинестетикам необхідно доторкнутися до предмета, щоб сприйняти інформацію про нього.

Перегляд мультфільмів англійською мовою буде корисний людям з різними видами пам’яті, так як працюють усі вище згадані. Крім того, слід пам’ятати, що мультфільми, насамперед, орієнтовані на дитячу аудиторію, внаслідок чого, при озвучуванні мультфільмів англійською мовою дотримуються правила вимови класичного варіанту англійської мови. Діти не сприймають швидку мову, точніше, вони дуже швидко втрачають інтерес до того, що викликає зусилля до розуміння. Тому перегляд мультфільмів, насамперед, буде корисний на початкових етапах вивчення мови і дорослим і дітям, так як мультфільми англійською мовою не містять сленгу, складних граматичних зворотів, а також темп мови в мультфільмах розмірений і не викличе складнощів в розумінні, в комплексі з чіткою дикцією. Крім того, ці казки допоможуть вирішенню однією з основних проблем при вивченні іноземної мови — сприйняття англійської мови на слух. Ви також з легкістю опануєте інтонацію і вимова і, безсумнівно, поповните свій словниковий запас.

Незайвими будуть субтитри в мультфільмах англійською мовою. З їх допомогою для вас не залишиться незрозумілих моментів.

Якщо ви вирішили навчити свою дитину іноземної мови, мультфільми англійською мовою також стануть незамінними помічниками. Діти значно легше стирають грані між мовами і з легкістю і цікавістю дивляться вподобані мультфільми на будь-яких мовах. А після семи-восьми (менше або більше, залежить від індивідуальних здібностей) переглядів невимушено цитують улюблені епізоди в підходящих життєвих ситуаціях. Пісні з мультфільмів також з легкістю запам’ятовуються дітьми, так як мелодії і тексти прості.

Мультфільми англійською мовою, безсумнівно, корисні при вивченні мови. Проблема полягає тільки в різноманітті вибору.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>