In Науки By Інна

Методи вивчення англійської мови

Мова — це засіб впливу на світ, і всі ми хоч трохи хочемо володіти цією магією. Рідною мовою ми всі користуємося з дитинства легко, автоматично. У ньому майже не залишилося для нас загадок, і кожному вивчати іноземну мову хочеться відчувати що-небудь подібне щодо цієї нової незнайомця — англійської мови.

Для вирішення цієї, на перший погляд, непосильною завдання ми намагаємося вибрати найбільш короткий і ефективний шлях. Немов богатирі на роздоріжжі ми уважно придивляємося до різноманіття методів вивчення англійської мови, вирішуючи, якою дорогою піти.

Основні методи вивчення англійської мови

Методи вивчення англійської мови — річ суто індивідуальна, і, на жаль, універсальної формули, підходящої всім, немає. Приступаючи до вибору методу, насамперед, необхідно відповісти на питання: «Для яких цілей мені потрібна англійська мова?»

Виходячи з відповіді, вибирайте:

Інтенсивний метод

Ми всі хочемо отримати бажане мерщій. Будь-який каприз, як кажуть ….

Цей метод допоможе вам засвоїти «стійкі вирази» і через 2-3 місяці ви зможете більш-менш зрозуміти співрозмовника, і навіть порозумітися з ним, але от про «високе» ви напевно поговорити не зумієте. З іншого боку, навіщо нам це «піднесене», вічно поспішають людям XXI століття? Основне — ніяких наданих граматичних правил, все точно як в аптеці: потрібні теми, потрібні фрази. Головне не ставити запитання «Чому?»

Класичний метод

А от якщо ваш улюблений запитання «Чому?» — Цей метод ваш. Вас не тільки поведуть «від порога» в непізнаний світ англійської мови, дбайливо тримаючи під руки, але й допоможуть підкорити його вершини. Головне мати терпіння і 2-3 роки в запасі. Ви створите міцний граматичний фундамент, на якому є непорушним стоятимуть дві речі — здатність розуміти мову і створювати її.

Метод занурення в мовне середовище

Хочете відчути себе дитиною — немає нічого простішого. Основний мінус цього методу вивчення англійської мови — часте відсутність можливості як такої, але якщо вона є — це дар, посланий вам з небес. Навіть не роздумуйте. Ані правил, ні домашніх завдань — просто перетворитеся на слух і запам’ятовуйте, аналізуйте.

Чому дитиною? А ви згадайте, як вивчали рідну мову ваші діти або племінники. Вони слухали і спостерігали, імітували і постійно практикувалися, формуючи здатність висловлювати власні думки.

Нагородою за старанність буде «живий», сучасну мову, повний свіжих неологізмів і просто «модних» виразів. Про розширення культурного кругозору говорити не варто, мрія, та й годі.

Комунікативний метод

Негласний девіз цього методу вивчення англійської мови — «Не важливо як, не важно правильно — просто скажи!» Цей метод виліковує від одного з основних страхів вивчає англійську мову: «Я можу сказати, але боюся» .Обученіе через спілкування обов’язково дасть свої плоди : максимум діалогічного і монологічного мовлення «розв’яже» вам мову, але ось звичка говорити грамотно, на жаль, не стане вашою.

Метод 25-того кадру

Віртуозно володіти словом — це не тільки наука, є в цьому щось магічне, і тому не можемо не згадати про чарівний 25-му кадрі.

Суть цього методу — вплив на підсвідомість. Творці обіцяють, що за 60 годин ваш словниковий запас збільшиться на 2000 іноземних слів.

Але давайте не забувати, що володіння іноземною мовою — це, насамперед, уміння спілкуватися, а не тисячі зазублених слів.

На закінчення хочеться додати, що який би з методів вивчення англійської мови ви не вибрали, головним рушійним чинником до заповітної мети є ревну працю, без нього, як мовиться, нічого з ставка не виловиш!

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>