In Матеріали By Вікторія

Матеріали для вивчення англійської мови

Припустимо, ви вирішили, що прийшов час і вам приєднатися до суспільства людей, що вивчають англійську мову. Ви визначилися, для яких цілей він вам потрібен, тому мотивація у вас є. Нарешті, ви вибрали, де і як саме ви будете вчити англійську: вдома самостійно, індивідуально з викладачем, в групі на курсах іноземних мов або віддасте перевагу англійську мову по Скайп з авторами нашого блогу. Начебто, з усім впоралися. Може, настав час приступати? Ан, ні! Залишилося відкритим ще одне питання: які матеріали для вивчення англійської мови можуть вам знадобиться?

Вибираємо матеріали для вивчення англійської мови

Яким би чином не мав організований ваш процес навчання, ви повинні обзавестися деякими матеріалами для вивчення англійської мови, які допоможуть вам в його освоєнні. Ось приблизний список того, що вам потрібно:

  1. Безумовно, очолює топ матеріалів для вивчення англійської мови підручник англійської або, якщо говорити точніше, навчальний курс. Займаючись на курсах іноземних мов, ви будете дотримуватися певного навчального комплексу, за яким працюють викладачі саме цієї організації. Швидше за все, придбати ці підручники ви зможете там же. Якщо ж ви вирішили займатися без сторонньої допомоги, спробуйте вибрати найбільш підходяще вам видання (враховуйте рівень знань, спрямованість курсу). Скажу відразу — вибір нелегкий, оскільки серій навчальних матеріалів шалено багато. Купуйте або знайдіть в інтернеті бажаний варіант і випробуйте його. Не сподобається — міняйте.
  2. Як правило, всі відомі зарубіжні видавництва пропонують не просто підручники і до них же робочі зошити для відпрацювання вивченого. До складу певного навчального комплексу матеріалів для вивчення англійської мови входять ще аудіо- та відеоматеріали. Обов’язково ними скористайтеся. Зробіть ваш процес навчання більш ефективним. І в цілому, вивчаючи англійську, постарайтеся дивитися більше навчальних відеороликів, відеоуроків, фільмів англійською мовою. Слухайте англійські пісні, аудіокниги, виконуйте завдання за допомогою цих записів.
  3. Придбайте двомовний словник. Вони бувають різними: загального плану, спеціалізовані (економічний, технічний, медичний і т.д.), тематичні, тлумачні. Відрізняються вони і за кількістю словникових статей. Чим їх більше, тим відповідно і цінніше словник. Якщо ви не хочете ставати господарем талмуда у півтори тисячі сторінок, яким і вбити можна, скористайтеся онлайн-словниками інтернету (наприклад, multitran). Правда, їх з собою не понесеш, якщо тільки на ноутбуці. А ось в цьому сенсі вам допоможуть електронні словники-перекладачі кишенькового формату.
  4. Обов’язково зверніться до спеціалізованої літератури. Незайвим буде покупка довідника з граматики (гарні видання, що представляють теорію, і ті, в яких вся граматика розписана за таблицями). Як показує досвід, можна трохи полегшити процес навчання, використовуючи словник синонімів і антонімів англійської мови. Якщо ж ви вивчаєте англійську для якої-небудь спеціалізації, наприклад, хочете стати лікарем, вам знадобиться і словник медичної термінології. Не забудьте і про художню літературу (оригіналі або адаптованому виданні), читанню якого непогано було б приділити невелику кількість вашого часу.
  5. Серед матеріалів для вивчення англійської мови хотілося б відзначити програми, службовці цієї мети. Це можуть бути ігри для відпрацювання певного мовного навику, тести для визначення рівня володіння мовою, колекції найбільш уживаних слів англійської мови, програми-тренажери для їх запам’ятовування, перекладачі, розмовники та т.д.
  6. Ну, і звичайно, виробіть прекрасну звичку дізнаватися щось нове в англійською мовою за допомогою всесвітньої павутини. Ресурсів, присвячених англійської мови, мільйони. Одні можуть подобатися, інші ні. У кожному разі, вони представляють собою джерело цінної інформації і матеріалів для вивчення англійської мови, включаючи все вищеперелічене.

Як мовиться, матеріалів для вивчення англійської мови, також як і способів навчання, предостатньо. Було б бажання, а корисні ресурси завжди знайдуться!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>