In Матеріали By Вікторія

Листівки англійською мовою

Ми всі любимо свята (holidays)! Комусь більше до душі день народження (birthday celebrations) і новий рік (New Year), хтось радіє, коли приходить день святого Валентина (St. Valentine’s Day), ну, а треті просто в захваті від суто сімейних урочистостей, наприклад , річниці певної події (anniversary). До якого б типу святкуючих ви не ставилися, навряд чи ви оскаржите той факт, що вам приємно отримувати подарунки (presents) та поздоровлення (congratulations / greetings). Поздоровлення можуть бути різними: словесними (у вигляді промов і тостів), представленими в письмовому або електронному вигляді (лист, листівка).

Так і не визначено, коли саме з’явилася перша у світі листівка (card / greeting card). Так само і не вирішили, хто є її творцем. Різні нації приписують це досягнення собі. Ми не будемо розбиратися, хто з них прав. Тільки відзначимо, що офіційна листівка була визнана в 1874 році на Всесвітньому поштовому конгресі в Берні, а перші російські екземпляри були випущені громадою святої Євгенії в 1898 році. Тим не менш, сьогодні надруковані листівки потроху втрачають свою популярність, так як у них з’явився хороший конкурент — віртуальні листівки.

Де знайти листівки англійською мовою?

Досить популярним способом поздоровлення є пересилання простих, анімованих і флеш-листівок із привітаннями. Так як ми вивчаємо англійську мову, нас будуть цікавити лише листівки англійською мовою. Попит на них просто величезний. А якщо є попит, існує і пропозиція. Дійсно, ресурсів, на яких представлені листівки англійською мовою, досить багато. Ми згадаємо лише деякі з них.

  1. egreetings.com — безкоштовні флеш-листівки англійською мовою на всі випадки життя. Відправка займає лише хвилину.
  2. 123greetings.com — досить великий вибір листівок англійською мовою, розбитих за категоріями.
  3. greeting-cards.com — крім прекрасних листівок англійською мовою на сайті представлений календар свят на рік.
  4. greetingcards.com — це один з найпопулярніших ресурсів, присвячених листівкам англійською мовою. З нього вже відправлено понад 2 мільярдів листівок. А їхня колекція складається з 1 000 листівок на даний момент.
  5. bluemountain.com, dgreetings.com, all-yours.net — прекрасні ресурси з чудовими листівками англійською мовою.

На багатьох листівках англійською мовою можна написати свої побажання англійською (wishes) людині, якій вона призначена. Ви можете скласти свій текст, а можете скористатися інтернетом і знайти красиві слова англійською мовою, які висловлять ваші почуття. Ось, наприклад, гарні вірші на сайті pozdravlenya.biz.

Як ми бачимо, можливостей привітати людину по інтернету багато. Надсилайте листiвки англійською мовою! Ви не тільки зробите людині приємно, але змусите його згадати англійську! Адже він йому знадобиться для того, щоб перевести відправлене вами побажання!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>