In Матеріали By Вікторія

Кіно англійською мовою

Англійська мова можна вивчати різними способами. Одним до душі заняття з книгами, інших приваблюють аудіокурси, треті вважають за краще розмовну практику. У кожного з цих способів є свої плюси, але ефект від навчання буде більшим, якщо не захоплюватися одним з них, а поєднувати все. А якщо ви ще додасте в свій процес навчання перегляд кіно англійською мовою, рівень ваших знань буде набагато вище тих, хто цього не робить. Та й освоювати англійську мову ви будете швидше. Спробуйте правильно подивитися кіно англійською мовою, і результат не змусить себе чекати.

Навіщо потрібно дивитися кіно англійською мовою

Перегляд кіно англійською мовою позитивно позначається на процесі навчання. Цьому сприяє радий переваг даного способу. Почнемо з приємного: у кожного з нас є улюблені режисери або актори. Але, в більшості своїй, ми навіть не знаємо, як звучить їх голос в реальному житті. Адже ми дивимося дубльовані фільми, і голосами наших улюбленців говорять інші люди. Яке ж задоволення вам принесе фільм на його рідній мові! Адже в цьому випадку ви зможете насолодитися не тільки реальними голосами персонажів, а й почути справжній англійський розмовний мову, не оброблений і виправлений перекладачами.

Більше того, переглядаючи кіно англійською мовою, ви будете на слух сприймати не книжковий англійську мову, а розмовний, повний всіляких виразів, сленгу, скорочень і всього того, чого ви ніколи можете не зустріти в підручниках. Сприйняття іноземної мови на слух є вагомою перешкодою для вивчають англійську мову. Навіть володіючи багатим словниковим запасом, ви можете бути здивовані, що в розмові деякі слова звучать по-іншому, а якісь проковтують, що їх не впізнати. Носії мови розмовляють досить побіжно, що теж ускладнює сприйняття. Інтонації, з якою спілкуються один з одним, теж належить навчитися. Ось до цього всього ви і будете звикати за переглядом кіно англійською мовою. А присутні в картині субтитри допоможуть освоїти і письмову англійську мову, так як ви будете запам’ятовувати, як пишеться те, чи інше слово.

Як дивитися кіно англійською мовою

Якщо ви грамотно підійдете до процесу перегляду кіно англійською мовою, ви не тільки поліпшите свою англійську, а й отримаєте масу задоволення від перегляду улюбленої картини. З чого ж почати? Перш за все, визначитеся з вибором фільму англійською мовою. Це може бути будь-яка картина, але предпочтительней брати фільм, який буде приємно і цікаво дивитися саме вам. Ще одна умова для початківців дивитися кіно англійською мовою — це вибір фільму, який ви вже бачили на мові рідній. Так ви будете в курсі сюжетної лінії, а тому будете розуміти, про що йде мова. Безумовно, навіть переглядаючи картину без слів і звуку, ви за виразами, міміці персонажів і зміні подій зрозумієте в цілому сенс фільму. Але, щоб не відбити в собі охоту займатися таким корисною справою, почніть з вже побаченої картини. Люди, які добре знають англійську, після перегляду дубльованого фільму знайомляться з оригіналом і часто знаходять помилки в перекладі. Іноді вони не істотні, а часом неправильно перекладене слово або вираз можуть кардинально поміняти ваша думка про який-небудь героя чи подію. Дуже корисно дивитися серіали мовою оригіналу, адже в них програються реальні життєві ситуації.

Для початку вибирайте кіно англійською мовою з субтитрами. Звичайно, багато фільми йдуть без них, але знайти необхідні вам субтитри в наш час не проблема. Інтернет забезпечить і цим. Ось одна з посилань: tvsubtitles.net — тут представлені субтитри до будь фільмам. Дивитися кіно англійською мовою можна з субтитрами і без них. Якщо вам незрозумілий якусь розмову, зупиняйте запис і прокручуйте її стільки разів, скільки буде потрібно. Якщо ви все одно не можете зрозуміти сенс сказаного, підключіть субтитри і за представленими словами і їх перекладу ви зрозумієте, про що йдеться. Вишукуючи переклад незнайомих слів і виразів, прописуючи їх, ви тренуєте різні види пам’яті. Також намагайтеся промовляти потрібні вам слова, тренуючи вимова, і відпрацьовуйте інтонацію.

Де дивитися кіно англійською мовою

У великих містах існують кінотеатри, які транслюють англомовні картини. Але відправляючись на такий перегляд, необхідно володіти достатньо високим рівнем мови, адже там ви не зможете застосовувати всі згадані рекомендації.

Удома ви можете використовувати для цих цілей комп’ютер або DVD-програвач. Для другого варіанту вам потрібно буде придбати DVD-диски з фільмами, а в першому випадку скористайтеся інтернетом. Велика кількість фільмів англійською мовою є в соціальних мережах і ресурсах з онлайн-переглядом: thedailyshow.com. Або відвідайте сайти для їх скачування — engfilms.ru.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>