In Учням By Вікторія

Курси вивчення англійської мови

Перед людиною, яка вирішила вчити англійську мову, стоїть нелегке завдання — як вибрати хороші і ефективні курси для його вивчення. Адже зараз їх досить багато, як і методик, згідно з якими цей мову викладають. Перш за все, варто пам’ятати, що всі люди різні, і те, що підходить одному, не обов’язково буде плідною для іншого. Але перед тим як поговорити про види курсів вивчення англійської мови, хотілося б відзначити, що ніхто не в змозі вивчити цю мову ні за три тижні, на за місяць, ні за три місяці. Будь ласка, не вірте, якщо вас намагаються переконати, що мова підкориться вам за такий короткий період часу. Якщо ви хочете дійсно оволодіти англійською на хорошому рівні, вам доведеться витратити на цей процес як мінімум рік, якщо ви тільки починаєте його вчити. Лише регулярні уроки, виконання домашніх завдань і розмовна практика принесуть свої плоди. Якщо вам цікаво, скільки часу витратили люди, щоб домогтися результату, відвідайте ось цей сайт інтернету: activeenglish.ru — гарна допомога у вивченні англійської мови.

Якщо ж ви не маєте ілюзій і налаштовані серйозно на тривалий процес, вибирайте курси вивчення англійської мови до душі. Зазвичай тривалість одного курсу коливається від трьох місяців до півроку, але щоб отримати хороший результат — необхідно пройти не один курс для початківців, а хоча б кілька. В середньому їх буває близько п’яти. Тобто більше року ефективних занять вам гарантовані. Ви можете дізнатися про пропозиції різних курсів вивчення англійської мови у вашому місті з оголошень в друкованих виданнях або в мережі інтернет. Багато з навчальних закладів мають свої сайти, на яких розміщена вся інформація. Вартість курсів вивчення англійської мови теж абсолютно різна, тому кожен вибирає доступний йому варіант. Прекрасно, якщо крім основного навчального курсу ви будете мати можливість практикуватися з носієм мови. Але найкраще приступати до практики не з початку вашого навчання, а з часом, коли ви освоїте ази граматики і будете мати певний словниковий запас. В іншому випадку, почавши спілкуватися з носієм мови без базових знань, ви з часом можете усвідомити, що у вас «хаос в голові» — всі отримані знання переплутані, і ви не зовсім розумієте, що до чого. У виразно «розмовному» і так званому «класичному» мові є істотні відмінності і зрозуміти їх ви зможете, лише провчившись якийсь час на курсах.

Крім основних курсів вивчення англійської мови, існують і спеціалізовані, наприклад:

  • ih.kiev.ua — вашій увазі представлені курси для перекладачів та юристів, курси ділової англійської.

Якщо ж ви активний користувач інтернету, і у вас немає часу, щоб відвідувати курси вивчення англійської мови, вам на допомогу прийде англійська по skype з нашими викладачами або онлайн-курси. Деякі з них абсолютно безкоштовні, а за деякі доведеться заплатити. Але в певних випадках це гідна альтернатива реальному навчанню на курсах англійської мови. Але пам’ятайте, що ви не зможете оцінити творців цих курсів і тому не будете напевно впевнені, якісну чи інформацію вам пропонують. Відвідайте наступні сайти і виберіть те, що вам ближче і цікавіше:

  • abc-english-grammar.com — Дуже багатий ресурс з безкоштовним курсом англійської
  • e-english.ru — онлайн-курс навчання англійської мови
  • learngle.com — віртуальне середовище навчання

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>