In Учням By Інна

Курси англійської мови онлайн

Комп’ютери все частіше замінюють нам живе спілкування. Ми все рідше знаходимо час для візитів до друзів, родичів. Нам простіше послати e-mail або поговорити, використовуючи програму Skype. У світлі майже абсолютної брак часу відвідування курсів з вивчення англійської мови здається недосяжною мрією. Техніка, в більшості випадків, друг людини, прийшла на допомогу у вирішенні даної проблеми. І ось Інтернет надав всім бажаючим можливість стати слухачами курсів англійської мови онлайн.

Доцільність курсів англійської мови онлайн

По-перше, курси англійської мови онлайн дозволяють економити час, що, безсумнівно, влаштує постійно зайнятих людей. Ви обираєте зручний для вас час і місце для занять, будь то обідню перерву або закордонне відрядження. Графік, складений саме під ваш вільний час, дозволить вам не пропускати заняття. Різноманіття курсів англійської мови онлайн в Інтернеті дозволить вам вибрати саме ті, методика навчання яких буде найбільш точно відповідати вашим цілям і вимогам. Багато курси англійської мови онлайн надають пробний урок, щоб ви могли мати уявлення про суть методики.

Крім того, більшість з них обійдеться вам дешевше, ніж звичайні курси, додайте сюди значну економію на підручниках. Навчальні матеріали висилаються на ваш e-mail. Виконавши завдання, перед заняттям ви пересилаєте їх викладачеві, який вкаже на помилки безпосередньо на занятті. Живе спілкування з викладачем відбувається за допомогою комп’ютерної програми Skype. Багато учні відчувають труднощі при спілкуванні англійською мовою по телефону через труднощі сприйняття мови. Даний підхід до вивчення англійської мови в значній мірі допомагає вирішити цю проблему, але й проблему мовного бар’єру, створюючи ситуації реального спілкування. Ми пропонуємо вам почати вчити англійську по Skype разом з нашим викладачем.

Майже всі курси англійської мови онлайн надають своїм учням доступ до ресурсів для самостійної роботи, а саме: аудіокнига, фільмам з субтитрами і без, електронним книгам, зміст яких також обговорюється на заняттях.

Основний недолік курсів англійської мови онлайн — це відсутність безпосереднього живого контакту з викладачем, адже багатство спілкування визначається не тільки розміром словникового запасу. Міміка, жести також важливі для створення атмосфери спілкування, і вже точно ніяка веб-камера не передасть тепло людської душі.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>