In Матеріали By Вікторія

Кросворди англійською мовою

Якщо опитати з десяток людей, які відправляються в дорогу, на предмет того, як вони будуть вбивати час у дорозі, можна з великою ймовірністю припустити, що багато хто віддасть перевагу розгадування кросвордів. Ці головоломки друкують практично у всіх періодичних виданнях. Розгадувати кросворди дуже корисно, тим більше англійською мовою. Давайте розберемося, чому вони так популярні.

Розгадуємо кросворди англійською мовою

Сам термін кросворд є перекладом слова crossword (перетин слів). Кросворд англійською мовою — це головоломка, представлена ​​у вигляді сітки слів, які перетинають один одного по горизонталі і вертикалі. Відповідаючи на питання кросворду (або описові визначення), ви отримуєте слова, які й вписуєте в сітку. За правилами, відповідями можуть бути тільки іменники в називному відмінку і однині. Але в даний час оригінальний кросворд англійською мовою зазнав безліч змін, так що ви можете зустріти будь-які нововведення в цій грі зі словами.

Право вважатися родоначальником кросворду оскаржують три держави: Англія, США і ПАР. Першим творцем кросворду англійською мовою в Англії вважається Майкл Девіс, що опублікував першу роботу в газеті «Time» наприкінці 19 століття. У ПАР вважають, що перший кросворд з’явився завдяки знаходиться у в’язниці жителю Кейптауна Віллі Орвілла. Ну, а в США творцем кросворду англійською мовою вважається Артур Уїнн, який опублікував його в недільному номері газети «New York World» 21 грудня 1913.

Чому ж кросворди англійською мовою (та й на рідному теж) так цікаві людям? Напевно, тому що це відмінний спосіб зайняти себе на дозвіллі. Більше того, розгадавши кросворд англійською мовою, ви підвищуєте свою самооцінку, адже перед вами наочний приклад того, що ваші знання знадобилися. Вчені вважають кросворди англійською мовою чудовим засобом тренування розумових здібностей. Адже, відповідаючи на питання кросворду англійською мовою, ви спонукаєте ваш мозок працювати, згадуючи необхідне слово. Більше того, вам спочатку необхідно буде зрозуміти суть питання (адже він англійською), а для цього потрібен хороший словниковий запас.

Відгадавши потрібне слово, ви вписуєте його в сітку англійської кросворду і тим самим відпрацьовуєте правопис. А зорова пам’ять допоможе вам запам’ятати це слово. Деякі кросворди англійською мовою мають хитромудрі питання, відповідаючи на які ви відточуєте вашу кмітливість і кмітливість. Для відгадування кросвордів англійською мовою можна вдаватися до використання довідкової літератури, яка розширить ваш кругозір і поглибить знання. І, нарешті, кросворди англійською мовою вчать вас бути більш посидющими і терплячими, адже щоб довести почате до кінця буде потрібно якийсь час.

Де шукати кросворди англійською мовою?

Ці ігри зі словами є практично у всіх англомовних журналах та газетах. Якщо вам недоступна ця друкована продукція, зверніться до збірників кросвордів англійською мовою з відповідями, які представлені в книгарнях. Наприклад, видання папковой І. П. «Crosswords and other puzzles». Цю книгу також можна скачати в інтернеті на сайті laem.ru.

В даний час дуже популярні онлайн-кросворди англійською мовою, які можна розгадувати безпосередньо на сайтах, присвячених вивченню англійської мови. Наприклад:

  • study.ru — кросворди рівнів elementary і upper-intermediate
  • sixthsense.ru — кросворди англійською мовою розбиті за рубриками: anagrams, birds, cities, common

Більше того, існують спеціальні програми, які за лічені секунди створюють англійські кросворди будь-якої тематики та складності. Наприклад, «Універсальний генератор кросвордів» на сайті softok.org. Ці кросворди англійською мовою ви відгадуєте в інтерактивному режимі.

Можливостей для створення і розгадування кросвордів англійською мовою маса. Виберіть зручний для вас спосіб і приступайте! Ваш мозок скаже вам «спасибі»!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>