In Науки By Вікторія

Країни, що говорять англійською мовою

Англійська є міжнародною мовою. Півтора мільярда людей у ​​всьому світі розмовляють цією мовою. Рідним він є для 400-500 мільйонів в 12 країнах, а мільярд з хвостиком використовують англійську як другу мову. В даний час серед найбільш поширених мов у світі англійська займає 3 або 4 позицію (нарівні з іспанським) в якості рідної мови, і 2 місце за загальною кількістю мовців.

Англійська мова є мовою бізнесу і політики. Це один з робочих мов Організації Об’єднаних Націй. Світ інформаційних технологій також заснований англійською мовою. Більше 90% всієї інформації в світі зберігатися теж англійською. Цей мова визначена основною мовою інтернету. Теле- і радіомовлення найбільших компаній світу (CBS, NBC, ABC, BBC, CBC), що охоплюють аудиторію в 500 000 000 чоловік, також виконується англійською. Англійською випускається більше 70% наукових публікацій. На цій мові співають пісні і знімають фільми.

Важко уявити, що таку популярність і поширеність англійська мова отримала всього лише за невеликий період часу. Будучи найбільш викладаються мов у світі, англійський щодня підкорює все нових людей, які з тих чи інших причин приступають до його вивчення.

Запам’ятовуємо країни, що говорять англійською мовою

Англійська поширений у всьому світі, але є країни, що говорять англійською мовою, в яких він визнаний офіційним. Назвемо деякі з них: Австралія, Багами, Ботсвана, Гамбія, Індія, Нігерія, Ірландія, Камерун, Канада, Кенія, Гонконг, Нова Зеландія, Пакистан, Гвінея, Сінгапур, США, Фіджі, Філіппіни, ПАР, Мальта і т.д. Англію (або Великобританію), як рідну країну англійської, ми не називаємо. Це неповний список країн, які розмовляють англійською мовою. Є ще держави, в яких ця мова хоч і не визнана офіційною, але на ньому розмовляє більша частина населення.

Виходить, що практично в яку країну ви б не приїхали, знаючи англійську, ви знайдете спільну мову з живуть там людьми.

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>