In Матеріали By Вікторія

Країни англійською мовою

Англійська мова є міжнародною. У багатьох країнах він є державною, але країн, в яких розмовляють англійською, набагато більше. Вивчаючи цю мову, ми повинні добре орієнтуватися в назвах країн англійською мовою, а по можливості і столиць цих держав. Знання географічної інформації, а також певних культурних особливостей і історичних фактів про будь англомовній країні є великим плюсом у спілкуванні, адже ви демонструєте свій інтелект і професіоналізм в даній сфері. Про діловій англійській взагалі говорити нічого. Англійська — це мова міжнародного бізнесу. І питання про вивчення такого курсу як «Країнознавство» в принципі не варто. Навряд чи ми можемо уявити собі людину, що працює, у сфері політики, бізнесу чи юриспруденції, який не в змозі назвати будь-яку країну англійською мовою або позначити національність жителів даної країни. Країни англійською мовою — незамінна інформація, яка не тільки вдосконалює ваші знання про світі в цілому, але і працює на вас.

Вчимо країни англійською мовою

Безумовно, щоб добре орієнтуватися в країнах англійською мовою, необхідно знати географію. Всім відомо, що на нашій планеті існує шість частин світу (part of the world): Європа (Europe), Азія (Asia), Африка (Africa), Америка (America — North + South), Австралія (Australia), Антарктида (Antarctica ). Кожна з перерахованих частин світу, виключаючи Антарктиду, розділена між кількома державами (countries). Звичайно, перераховувати всі країни немає сенсу, так як їх досить багато (на 2009 рік — 193), але основні варто назвати. Австралія відома однойменною державою — Australia, Північна Америка представляє такі країни на англійській мові, як США (The United States of America), Канада (Canada), Мексика (Mexico) та інші. Південна Америка відома Бразилією (Brazil), Аргентиною (Argentina), Венесуелою (Venezuela) і т.д.

В Африці нам запам’ятовується Єгипет (Egypt), Туніс (Tunisia), Алжир (Algeria), ПАР (Republic of South Africa), Центральна Африканська Республіка (Central African Republic) і список можна продовжувати. Відправимося в Азію: побуваємо в Японії (Japan), Китаї (China), Таїланді (Thailand), В’єтнамі (Vietnam), Кореї (North and South Korea), Іраку (Iraq), Ірані (Iran), Афганістані (Afganistan), Саудівської Аравії (Saudi Arabia), ОАЕ (United Arab Emirates), Ізраїлі (Israel), Індії (India), Грузії (Georgia), Вірменії (Armenia), Азербайджані (Azerbaijan) і, звичайно, в частині Російської Федерації (Russian Federation), яка розташована і в Азії, і в Європі. Крім Росії, в Європі знаходяться: Австрія (Austria), Естонія (Estonia), Білорусь (Belarus), Швеція (Sweden), Бельгія (Belgium), Швейцарія (Switzerland), Болгарія (Bulgaria), Чехія (The Czech Republic), Великобританія (Great Britain), Франція (France), Угорщина (Hungary), Фінляндія (Finland), Німеччина (Germany), Україна (Ukraine), Греція (Greece), Туреччина (Turkey), Данія (Denmark), Ірландія (Ireland), Португалія (Portugal), Ісландія (Iceland), Польща (Poland), Іспанія (Spain), Норвегія (Norway), Італія (Italy), Нідерланди (Netherlands), Латвія (Latvia), Молдавія (Moldavia), Литва (Lithuania) і інші. Ми назвали досить багато країн, але якщо ви не знайшли потрібної вам, відвідайте сайт homeenglish.ru знайдіть країну англійською мовою, якої вам не вистачає.

Ви, напевно, помітили, що перед деякими державами вживається визначений артикль the. Велика частина країн його присутності не вимагає, але деякі з них (The United Kingdom, The USA) потрібно використовувати тільки з ним. Назви країн англійською мовою знати добре, але й про прикметники, що характеризують державу і використовуваний мову, теж не слід забувати. Адже для того, щоб назвати жителя тієї чи іншої держави (а ще і його мова), буде потрібно зовсім інше слово, відмінне від назви країни. Цю інформацію теж слід запам’ятовувати напам’ять, але тут існують особливості, а саме суфікси, за допомогою яких ці слова утворюються:

  • Ish: British, Danish, Spanish (англійська, датська, іспанська)
  • Ic: Icelandic, Arabic (ісландський, арабський)
  • (I) an: Canadian, American, Russian (канадський, американський, російський)
  • I: Israeli, Yemeni, Iraqi (ізраїльський, єменський, іракський)
  • Ese: Japanese, Taiwanese, Portugese (японський, тайванський, португальська)

А ось деякі прикметники представлені словом, відмінними від назв країн англійською мовою. Наприклад: грецька (Greek), швейцарський (Swiss), голландський (Dutch) і т.д.

Як бачите, інформації дуже багато, не рахуючи назв національностей! Але без цих знань ви не зможете орієнтуватися в географії англійською мовою!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>