In Учням By Світлана

Кращі мобільні додатки для вивчають англійську мову

Якщо ви такий же технофіл, як і я, то, швидше за все, на вашому мобільному пристрої можна знайти пару додатків, присвячених вивченню англійської мови. Зізнаюся відверто: на моєму телефоні їх не просто парочка, а пара десятків. Якість багатьох додатків викликає сумнів, з іншого боку — вони безкоштовні, чого я ще хочу від них? Але все ж мені вдалося знайти такі додатки, які сміливо можна використовувати як додаткову допомогу у вивченні англійської.

Lingualeo

Хто не чув про одного з найуспішніших стартапів в Росії — Lingualeo? Їх історія успіху облетіла десятки тематичних форумів, ставши прикладів для наслідування багатьох IT -компаній. Нагадаю коротко, команда розробників цього лінгвістичного сервісу вирушила в Тайланд, щоб на 6 місяців закопатися по саму маківку в роботу і випустити бета-версію програми для вивчають англійську мову.

Сьогодні додаток Lingualeo доступно для скачування користувачам Android, Apple, Windows mobile. І хоча вважається, що додаток підходить всім рівням навчання, мені здається, що людям з просунутим рівнем буде трохи нуднувато. Зате це прекрасне доповнення для тих, хто тільки почав або вирішив освіжити знання.

Чим вас зацікавить Lingualeo? Своїм ігровим інтерфейсом! Реєструйтеся, слідуйте в джунглі, виконуйте завдання (читайте тексти, вчіть слова, слухайте аудіо), заробляйте окуляри — все це допоможе вам підняти рівень вашого левеняти-аватара у додатку. Гейміфікація в дії, так би мовити! Граючи, проходячи квести, виконуючи завдання, а також спілкуючись з іншими ентузіастами англійської, можна з користю проводити час.

Додаток, звичайно, безкоштовне, але якщо вам потрібні будуть слова з якоїсь особливої ​​тематики (IT, маркетинг та ін.), То доведеться трохи витратитися на більш просунутий і серйозний матеріал. Зате для тренувань не потрібно мати підключення до Інтернету.

British Council

Додатки від авторитетного British Council завжди користувалися особливою популярністю у любителів англійської мови. Ще б! British Council — це світова організація, навчальні центри якої розташовані більш ніж в 100 країнах світу. Багато автентичні посібники видаються під редакцією BC. Саме British Council ми зобов’язані міжнародними конференціями, які присвячуються англійської мови. Думаю, ці хлопці знають, як правильно викладати англійську мову, тому раджу всім зупинити погляд на парі додатків від British Council: Podcasts і Johnny Grammar.

British Council: Podcasts

Podcasts — це відео або аудіозаписи, зроблені в стилі радіомовлення або інтерв’ю. Цей додаток British Council Podcasts — це збірка аудіозаписів для початкового рівня, але воно має широку палітру тем. Вибирайте номер подкасту, дивіться, про що піде мова, прогружаются подкаст і вперед. Після кожного подкасту є вправи на перевірку розуміння почутого (Comprehension Check).

Але все-таки Podcasts від British Council грішать занадто простим вимовою, точніше дуже вже класичним. А в житті, як відомо, мало хто володіє таким красивим вимовою. Але спочатку це саме те, що треба. Після того, як всі такі записи ви будете клацати як горішки, можна переходити до чогось більш серйозного, наприклад Ted Talks — ось де спікери можуть доставити багато головного болю своєю вимовою!

British Council: Johnny Grammar

Сама назва говорить нам, на чому зосередилися розробники — на Великої і Жахливою Граматиці англійської мови. Вибирайте розділ «Grammar», «Words», «Spelling» і вперед, тестувати свої знання. Єдиний мінус цього додатка в тому, що правильна відповідь дається в кінці, але немає пояснення, чому саме він вірний.

EngVid: Learn English for free

Дорогі друзі, сподіваюся, у вас вже давно в закладках є цей прекрасний ресурс engvid.com. Викладачі Engvid — це носії мови з багатим досвідом викладання. Щодня сайт поповнюється новим відео уроком. Теми уроків абсолютно різноманітні: починаючи з Business English і закінчуючи порадами до IELTS, TOEFL та інших іспитів.

Мобільний додаток EngVid Learn English for free рясніє рекламою, але воно безкоштовне, можна потерпіти. Ще один мінус — обов’язкове підключення до Інтернету, щоб мати можливість переглядати відео. Зате відео уроки — це просто палочка-виручалочка для всіх людей-візуалів.

Крім того, самі викладачі дуже харизматичні, і на них приємно дивитися! Кожен новий день у мене починається з гарного настрою завдяки перегляду відео Engvid, не завжди дізнаєшся щось нове, але форма подачі матеріалу дуже радує, є чому повчитися.

Apps for TOEFL, IELTS та інших іспитів

Популярність міжнародних іспитів постійно зростає, тому не дивно, що так багато розробників впритул зайнялися створенням додатків, цілеспрямовано підготовляють до певних іспитів. Незважаючи на те, що цих додатків існує неймовірне безліч, далеко не всі були зроблені якісно. Але що поробиш, вони адже безкоштовні! Як знайти працюючі додатки? Тільки методом проб і помилок.

Хотіла б звернути вашу увагу на те, що майже для кожного іспиту є щось на зразок введеного додатку, який відповідає на найпопулярніші питання, наприклад «101 Tips for IELTS Speaking», «Successful TOEFL» та ін.

Якщо ви тільки починаєте знайомитися з іспитом, то такі додатки допоможуть розібратися зі структурою іспиту, типовими помилками та шляхами їх вирішення.

Також пошукайте додатки, які спрямовані на відпрацювання кожного завдання іспиту окремо. До Reading, Listening і навіть Grammar можна підготуватися самостійно, виконуючи типові завдання.

Звичайно, існують завдання для відпрацювання та Writing, і Speaking, але, мені здається, що в цих двох частинах іспиту важливо отримати feedback від викладача. Жодне додаток не замінить цінні коментарі викладача.

Само собою зрозуміло, додатків у світі англійської незліченна кількість. Доведеться добре пошукати, щоб знайти те, що підходить вам. However the game is worth the candle — але гра варта свічок. Раз ваш телефон став частиною вашого життя, то зробіть так, щоб і англійський завжди був з вами!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>