In Учням By Вікторія

Конкурси з англійської мови

Ми всі знаємо, що англійська мова є практично невід’ємною частиною нашого життя. Можна сказати, що майже кожен з нас або вчив його, або вчить зараз. Знання англійської мови допомагає в поїздках закордон і в кар’єрному зростанні. Але не кожен з нас в змозі собі це дозволити. Є одна можливість, яка допоможе вам побачити батьківщину англійської мови, а також дозволить вам оцінити ваші знання за допомогою компетентних фахівців. Я говорю про конкурси з англійської мови, взяти участь у яких, як мені здається, необхідно кожному, хто освоїв або освоює цей іноземну мову.

Навіщо брати участь у конкурсах з англійської мови?

По-перше, ви перевіряєте свій рівень володіння англійською мовою та визначаєте ті області, з якими слід попрацювати і які потрібно підтягнути. По-друге, ви знайомитеся з новими людьми, якщо конкурси проходять не заочно. А, як відомо, хороші знайомства завжди знадобляться в житті. По-третє, у разі перемоги ви отримуєте документоване підтвердження ваших навичок і вмінь у вигляді всіляких грамот, дипломів, медалей і т.д. Як правило, разом з паперовим затвердженням вашої кваліфікації, організатори конкурсу вручають призи, деколи дуже цінні. Ви можете навіть виграти поїздку в країну досліджуваного вами мови. А це дорогого коштує!

Не варто боятися конкурсів з англійської мови. Пробуйте свої сили, і удача вам обов’язково посміхнеться. Свого часу я взяла участь у двох конкурсах з англійської мови. Про цих конкурсах я дізналася з газети «Комсомольська правда». Перший був присвячений перекладачам і називався «Крим Європейський». Проводився він у два етапи: спочатку потрібно було письмово перевести відрізок тексту з англійської мови, який був опублікований в газеті. Потім, фіналістів запросили до Сімферополя для такого ж виду діяльності. До речі, там я познайомилася з дівчиною, яка згодом стала моєю подругою. Я зайняла призове місце і була нагороджена фотоапаратом, на ті часи подарунком не дешевим.

Другий конкурс проводився заочно. Необхідно було виконати кілька завдань, які публікувалися в цій газеті протягом місяця. У результаті відібрали двадцятку кращих, серед яких потім в ефірі каналу М1 навмання вибрали двох переможців. Їм випала можливість протягом двох тижнів пройти навчання в одній з мовних шкіл Англії. У двадцятку я потрапила, а от далі удача мені змінила.

Де шукати конкурси з англійської мови?

Перш за все, я б порадила звернути увагу на періодичні видання — газети і журнали, нині популярні колекції, які потрібно збирати по виданням. Якщо я не помиляюся, є навіть одна, присвячена саме англійської мови. Якщо ж ви шанувальник всесвітньої павутини, варто пошукати конкурси з англійської мови саме в ній.

Наприклад, нещодавно на сайті словників ABBYY LINGVO — kubok.lingvo.ru — нещодавно закінчився III чемпіонат з перекладу для старшокласників і студентів, головним призом якого була поїздка в країну мови. Учасниками цього конкурсу були жителі Росії, Німеччини та Ірландії. А присвячений був конкурс не тільки англійської, але і німецької мов.

Дуже часто влаштовують конкурси з англійської мови зарубіжні видавництва англомовної літератури. Наприклад, Macmillan English. Це організація постійно проводить конкурси, олімпіади, тести з англійської мови. Призами в цих конкурсах є дуже якісна і вельми дорога продукція для вивчення англійської мови (художня література, довідкова література, словники, мультимедійні видання і т.д.).

Якщо у вас глибокі знання мови, ви можете взяти участь у конкурсі з написання статей про англійську мову, англомовних країнах, їхній культурі та народи. Наприклад, відвідайте сайт my-english.org. Головними вимогами до статей є грамотність, унікальність, лояльність. Тобто тема статті не повинна нікого ображати, повинна бути викладена грамотною мовою, а сама стаття повинна залишатися єдиною у своєму роді, ніде до цього не розміщеної.

Конкурси з англійської мови можуть бути найрізноманітнішими, і для участі в них не обов’язково мати просунутий рівень володіння мовою. Навпаки, пробуйте, виправляйте свої помилки, вдосконалюйте свої навички та вміння, і я впевнена, що удача вам обов’язково посміхнеться.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>