In Матеріали By Інна

Книга для читання англійською мовою

Читання книг — це одна з умов володіння грамотною літературною мовою. Правильна, багата, красива мова заворожує. Її носія можна слухати годинами, у той час як з недорікуватих співрозмовником можна спілкуватися, тільки маючи міцні нерви і здорове почуття гумору. У процесі читання відбувається тренування мови, оскільки, читаючи текст, ви подумки промовляє його. Отже, читання є основою формування мови, і цей процес заслуговує особливої ​​уваги.

Як вибрати книгу для читання англійською мовою

Вибір книги для читання англійською мовою — процес не такий простий, як здається на перший погляд. По-перше, книгу слід вибирати відповідно до свого смаку, інакше читання перетвориться на тортури, або ви взагалі втратите інтерес до даного виду діяльності. Наступним критерієм при виборі книги для читання англійською мовою стане ваш рівень володіння мовою. Як би вам не хотілося прочитати Марка Твена або Артура Конан Дойля в оригіналі, залиште виконання цього бажання на більш пізній період, для початку осільте улюблених авторів в адаптованому варіанті. До речі, детальніше з інформацією про адаптовані книги англійською мовою ви можете в однойменній статті. Бажано вибирати такі твори, які ви ще не читали російською мовою.

Сам процес читання книги англійською мовою суттєво відрізняється від звичного нам. Необхідність частого пошуку незнайомих слів у словнику може стримати ентузіазм навіть у самих цілеспрямованих учнів. До цього треба бути готовим і або обмежити допомогу словника, тим самим, розвиваючи мовну здогадку, або змінити книгу на легшу.

Ще один часто зустрічається питання: «Що краще читати: сучасників чи класичних авторів?» Скажімо так, це справа смаку. Класика — це класика, вона завжди залишиться поза конкуренцією: класичний літературну мову, філософські теми. Книга для читання англійською мовою сучасних авторів представить сучасну мову, з розмовним варіантом якого можна ознайомитися в діалогах творів.

Книга для читання англійською мовою — це джерело естетичного задоволення. Вона не тільки дозволяє зробити процес вивчення англійської мови більш захоплюючим, але й дає поживу для роздумів, знайомить нас з культурною спадщиною країни досліджуваної мови.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>