In Матеріали By Вікторія

Картки з англійської мови

Щоб процес навчання англійської мови не ставав нудним, сухим, нецікавим і навіть нудним, необхідно намагатися всіляко його урізноманітнити. Робити це можна різними способами: чергувати види діяльності, включати в роботу ігри для вивчення англійської мови, залучати гостей (бажано носіїв мови), дивитися аудіо- та відеоматеріали і т.д. А деколи достатньо лише залучити до уроці різноманітні роздаткові матеріали для вивчення англійської мови.

Зверніть увагу на картки з англійської мови, так як вони не тільки полегшують роботу викладачеві англійської мови, але й здорово допомагають вивчаючому впоратися з поставленим завданням. Коли ми говоримо про картках з англійської мови, в першу чергу на думку спадають набори картинок з яким-небудь зображеннями. Як правило, ці колекції карток з англійської мови являють собою кілька десятків або навіть сотень зображень невеликого формату, зі зворотного боку яких знаходиться переклад слова і його транскрипція (останнє не обов’язково).

Для чого потрібні картки з англійської мови? По-перше, вони добре розвивають пам’ять, бо ілюстрація формує міцний зв’язок між словом і зоровим образом. По-друге, вони відпрацьовують вимова англійської мови, так як за допомогою транскрипції ми закріплюємо фонетично правильне звучання слова. По-третє, при роботі з картками з англійської мови відбувається тренування уваги. І підсумком всього цього можна назвати якісне поповнення активного і пасивного словникового запасу.

Картками з англійської мови я називаю не тільки слова з картинками, але й завдання-картки, на яких розміщені певні перевірочні вправи. Такі картки можна використовувати для колективної, індивідуальної або диференційованої роботи з учнями, що не тільки дуже зручно, але і дозволяє знайти підхід до знань кожного.

Де знайти картки з англійської мови?

Картки з англійської мови — це демонстраційний матеріал, тому бажано його придбати вже в готовому вигляді в спеціалізованому магазині. Можна скористатися і електронними варіантами карток з англійської мови, які можна без проблем скачати, але тоді доведеться докладати зусиль, щоб за допомогою роздруківки привести їх у належний вигляд. Якщо ви все-таки вирішили пошукати ці картки в мережі, вирушайте на сайт englishtips.org.

Оцініть тематичні картки для початкового рівня. Вони представлені 12 основними розмовними темами, починаючи від англійського алфавіту і закінчуючи порами року. Це стандартні картки з англійської мови з картинкою з одного боку, словом і транскрипцією з іншого. Якщо ви навчаєте дітей від п’яти років, вам допоможуть картки «Мої перші англійські слова». На 300 примірниках у зручному форматі представлені необхідні слова для запам’ятовування.

Бувають також картки з англійської мови з лексикою з області бізнесу. У 10 тематичних блоках у всіх слів і виразів присутні також приклади вживання та переклад на російську мову. Чи не обійдіть стороною і картки для закріплення лексико-граматичного матеріалу. Це картки з групою завдань, які можна використовувати для різних видів контролю володіння англійською мовою.

З картками з англійської мови можна грати (до речі, теж корисний вид діяльності), влаштовувати конкурси з англійської мови, загадувати і відгадувати загадки, одним словом — по-різному використовувати їх в роботі. Головне — перетворити навчання англійської мови в захоплюючий і пізнавальний процес.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>