In Учням By Вікторія

Значення англійської мови в сучасному світі

У світі існує безліч країн, а мов, на яких говорять їхні мешканці, ще більше. І в даному випадку мова йде не про сотні-дві, а про кілька тисяч. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? А ось цієї мети служать міжнародні мови, які й дозволяють всім нам спілкуватися один з одним, незалежно від національності та місця проживання. Одним з них і є англійська мова. Більше того, англійська є мовою міжнаціонального спілкування для всього людства.

Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже можна ж не зважати з вибором більше 1 мільярда людей, які його використовують. І якщо для половини з них вона є рідною, то близько 600 000 000 вибрали саме його як іноземної. Безумовно, діапазон поширення англійської мови в сучасному світі настільки великий, що ця мова не може бути ідентичним у різних областях. Незважаючи на різноманітні його варіанти і наявність специфічних особливостей для кожної національності, англійська мова залишається найпопулярнішим на нашій земній кулі. Яку ж роль в нашому житті зараз грає англійську мову?

Значення англійської мови в сучасному світі

В цілому, політична, економічна, наукова, спортивне життя всього світу «протікає» англійською мовою. Англійська визначений офіційним і робочою мовою Організації Об’єднаних Націй. Всілякі саміти і зустрічі глав держав, підписання законів і указів, переговори і дебати — все це проводиться англійською мовою. Міжнародна торгівля, робота банківської системи, діяльність транспортної системи на суші, на морі і в повітрі здійснюється англійською мовою. Ця мова є живим інструментом спілкування для академіків, докторів наук, вчених усього світу. Адже міжнародні конференції, вивчення світового досвіду та обмін інформацією наукових умов відбувається лише з використанням англійської мови. Та що там говорити — олімпійські ігри і всілякі змагання між країнами вибрали офіційною мовою саме англійська.

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що його знання не є привілеєм і розкішшю. Колись і комп’ютери, так само як мобільні телефони, могли собі дозволити лише люди певного соціального шару. Зараз такі речі є предметами першої необхідності. Те ж можна сказати і про англійську. Його вчать все і повсюдно: у школах, університетах, на курсах. А в наше століття цифрових технологій будь-який бажаючий може вивчити англійську по Скайпу, не виходячи з дому. Мається на увазі, що будь-яка освічена людина просто зобов’язаний володіти англійською мовою, оскільки саме він є його ключем до подальшого самоосвіти та самовдосконалення. Тому зараз існує так багато організацій, що пропонують навчити вас англійської. Однак не варто думати, що зробити це так легко. Навчання будь-якій мові є довгим процесом, який вимагає певних витрат, як розумових, так і фінансових.

І все-таки вчити англійську мову варто. Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар’єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Порада одна — вивчайте англійську мову. Адже з часом ви все одно зрозумієте, що 75% світової листування здійснюється англійською, 80% інформації на комп’ютерах зберігається теж на цій мові, а більшість міжнародних документів, статей, літературних творів, інструкцій написано саме англійською. І ми ще не враховували кіноіндустрію і музичний олімп. Фільми американського виробництва міцно увійшли в наше життя, а будь поп-виконавець вважає престижним заспівати не менше однієї пісні англійською мовою.

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цим мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов’язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>