In Матеріали By Вікторія

Знаки зодіаку англійською мовою

Будь-якій людині притаманне цікавість і тяга до чогось незвичайного, загадкового, таємничого. Більше того, можливо, багато хто з нас хотіли б дізнатися майбутнє. Думаю, саме цими причинами можна пояснити прагнення деяких до вивчення таких астрологічних понять, як знаки зодіаку (signs of zodiac), і зіставленню життєвих подій з всілякими гороскопами (horoscopes). Таких людей не так вже мало в світі, тому ви повинні вміти підтримати бесіду на дану тематику, а може ви самі не байдужі до того, що говорять зірки? Тоді вам слід ознайомитися зі знаками зодіаку англійською мовою.

Що таке зодіак?

Перед тим, як приступати до вивчення знаків зодіаку, уточнимо, що ж таке зодіак (zodiac). За інформацією ресурсу Wikipedia, зодіак — це зодіакальне коло, що проходить через 13 сузір’їв, але ділиться він на 12 частин і кожна позначається знаком зодіаку, символом відповідного зодіакального сузір’я (zodiacal constellation). Сузір’я Змієносця зодіакальним сузір’ям не є. Таким чином, ми маємо 12 знаків зодіаку англійською мовою:

 • Овен (Aries) 21 березня — 20 квітня
 • Телець (Taurus) 21 квітня — 20 травня
 • Близнюки (Gemini) 21 травня — 21 червня
 • Рак (Cancer) +22 червня — 22 липня
 • Лев (Leo) 23 липня — 23 серпня
 • Діва (Virgo) 24 серпня — 23 вересня
 • Ваги (Libra) 24 вересня — 23 жовтня
 • Скорпіон (Scorpio) 24 жовтня — 22 листопада
 • Стрілець (Sagittarius) 23 листопада — 21 грудня
 • Козеріг (Capricorn) 22 грудня — 20 січня
 • Водолій (Aquarius) 21 січня — 20 лютого
 • Риби (Pisces) 21 лютого — 20 березня

Крім цього кожен знак зодіаку належить до однієї з чотирьох стихій (element): вогню (fire element), повітря (air element), води (water element), землі (earth element). До першої стихії належать Овни, Леви і Стрільці, до другої — Терези, Водолії і Близнюки, в третю групу входять Раки, Скорпіони і Риби, а ось до четвертої відносяться Козероги, Тельці і Діви.

Риси характеру знаків зодіаку англійською мовою

Визначивши, до якого знаку зодіаку належите, можна дізнатися, якими рисами (character traits / personal qualities) ви повинні мати згідно прогнозам зірок. Зазвичай їх ділять на позитивні і негативні (positive and negative traits). Вважається, що Овнам притаманні цілеспрямованість (sense of purpose) і грубість (rudeness). Тельці славляться чесністю (sincerety / honesty) і імпульсивністю (impulsiveness). Близнюки дуже товариські (sociable), але і настирливі (intrusive). Раки вважаються відданими (devoted) і образливими (touchy). А ось Леви гонорові (vain) і амбітні (ambitious). Діви славляться високим інтелектом (intelligence) і скритністю (concealment). Терези дуже велелюбні (affectionate), але цінують свободу (appreciate freedom). Скорпіони рішучі (determinate) й уперті (obstinate). Стрільці лідери по натурі (leader), але лідери добрі (kind). Козероги працелюбні (hardworking) і холоднокровні (cool-headed). Водолії вельми мрійливі (dreamy) і скромні (modest). А риби дуже чарівні (charming) і володіють прекрасним почуттям гумору (good sense of humor).

Ось такий маленький екскурс науку астрологію: тепер знаки зодіаку англійською мовою не представляють для вас труднощі!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>