In Учням By Юлія

Життя американських студентів!

Найбільше розходження в освітніх системах — це оцінна система знань. Звичайно, оцінка 95 або 83, а ще краще B + або A — може збити з пантелику, але насправді все дуже просто!

Grades

В першу чергу хотілося б розповісти про оціночну систему (grading system) в коледжах і університетах США. В основному це стобальною система (grade points), яка визначає кінцеву оцінку (grade). У загальних рисах це виглядає так:

93-100% = A
90-92% = A
87-89% = B +
84-86% = B
81-83% = B
78-80% = C +
75-77% = C
72-74% = C
69-71% = D +
66-68% = D
63-65% = D —
Below 63% = F

Бали можуть варіюватися, але незначно (залежно від навчального закладу і штату)!

Підсумкова оцінка складається з балів, які учень набирає протягом усього семестру! Звичайно ж, все залежить від класу, тому що в деяких класах оцінка підсумовується на основі 3-х іспитів (midterms), які здаються протягом семестру.

Grading Scheme

Exams (x 3) 3 x 25 pts = 75%
Online D2L Quizzes 3 x 5 pts = 15%
Participation (In-Class Activities) 10%
  • Exams (x 3) — 3 іспиту протягом семестру. (Кожен по 25 балів, ptspoints.)
  • D2Ldesire to learn — сторінка предмета (на сайті університету, вона може називатися по різному, залежно від університету), де викладається вся інформація про предмет, домашнє завдання (assignment) і форум класу.
  • Quizzes — невеликі тести, які учень повинен виконати вдома (як частина домашнього завдання), АЛЕ вони обмежені за часом т. Е. Списати не вдасться. 🙂
  • Participation (In-Class Activities) — участь на уроках.

Ось ще одна оцінна система:

Evaluation Plan

Final paper project 50%
Presentation 25%
Discussions 25%
  • Final paper project — підсумкова робота на певну тему, над якою студент працює протягом усього семестру, потім захищає її — Presentation.
  • Discussions — участь на уроках.

До речі, вся інформація про предмет викладена в навчальному плані (syllabus), який також викладений на сторіночці предмета. У план входить: назва предмета, ім’я наукового керівника і його контактні дані, мета предмета, необхідні підручники та посібники, оціночна система і т. Д.

Ось така нескладна обчислювальна система, яка впродовж усього семестру тримає студентів в тонусі. 🙂

Hanging Out

Студенти в США можуть безкоштовно користуватися бібліотеками при університеті, відвідувати спортзали, комп’ютерні лабораторії та ін. Також в їх розпорядженні — спортивні комплекси, автомобільні стоянки Parking (на жаль платні) та центри відпочинку (Lounges / Hanging Out), де можна пообідати або просто підготуватися до наступного заняття, причому по всіх корпусах університету / коледжу розставлені безкоштовні громадські комп’ютери, якими може користуватися кожен студент даного навчального закладу! На території університету є лікарня, що не медпункт, а лікарня, і в більшості випадків безкоштовна!

Так, все це звучить дуже заманливо й привабливо і навіть, з одного боку, здається нереальним — але, з іншого боку, не дарма американську освіту таке дороге!

Housing

Більшість вузів у США надає своїм студентам гуртожиток (dorm). Але завжди є можливість зняти квартиру (apartment) самому або разом з іншим студентом (roommate). До речі, студенти, які живуть у гуртожитку, можуть користуватися університетським автобусом, який безкоштовно возить їх на навчання!

Internship

Перед останнім (на останньому) курсом університету студент обов’язково повинен пройти стажування (internship) в США або за кордоном, визначитися в цьому виборі допомагає науковий керівник (academic advisor). Також після кожного курсу немає ніяких «відпрацювань», поїздка на картоплю американському студенту не загрожує. 🙂 На канікулах студенти право розпорядитися своїм часом самі, хтось їде відпочивати, а хтось змушений працювати, щоб оплатити наступний семестр навчання.

Безсумнівно, всі студенти раді навчанню і після закінчення пишаються своїми досягненнями, інакше б вони не посміхалися так часто. 🙂

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>