In Матеріали By Вікторія

Електронний словник англійської мови

Коли починаєш вчити англійську мову, незмінно стикаєшся з вибором: які посібники і словники придбати? З якими ресурсами буде легше, але і продуктивніше працювати? У це століття розвитку комп’ютерних технологій нашій увазі представлений широкий асортимент допоміжних засобів, які зроблять процес навчання ефективним і результативним.

Поговоримо про електронні словники англійської мови. Якщо у вас є інтернет, то ви можете користуватися онлайн словниками, представленими на різних сайтах. Наприклад, дуже гарні словники «Мультитран» і «МультиЛекс». Ви вводите в рядок пошуку потрібне слово і, натиснувши одну кнопку, отримуєте варіанти перекладу. Безумовною перевагою цих ресурсів є наявність великої кількості тематичних розділів у словникових статтях, що дозволяє вибрати найкращий варіант перекладу.

За бажанням, можна встановити на комп’ютері електронний словник англійської мови, бажано, якого-небудь відомого виробника. Ви можете придбати такий словник в спеціалізованому магазині або навіть завантажити з офіційного сайту фірми. Великим попитом користуються продукти компанії ABBYY Lingvo або PROMT. Обсяг їх словників досить великий (кілька мільйонів словникових статей), крім того, є можливість використовувати тематичні словники, вибираючи область, яка вам необхідна. В останні більш сучасні електронні словники англійської мови від цього виробника включені і додаткові опції, такі як довідник з граматики, вимова слів, розмовники та інші.

І, нарешті, ще одне рішення — придбання електронного словника-перекладача англійської мови. Ви будете завжди під рукою мати якісний досить об’ємний словник, який досить легкий і компактний, а, значить, не буде займати багато місця в сумці або рюкзаку. Варто звернути увагу на моделі серії Partner і Language Teacher, який є продуктом Ectaco Inc., USA. Ці пристрої зараз продаються практично у всіх магазинах електронної техніки. В інтернеті є сайти офіційних дистриб’юторів цих електронних словників англійської мови. Замовити продукцію можна навіть не виходячи з дому. Крім російсько-англійського і англо-російського мовця словника, в моделі присутні органайзер, записна книга, календар, лінгвістичні ігри, системи для перекладу мір і ваг і ще багато додаткових атрибутів. Як показує практика, цей електронний словник англійської мови з часом стає незамінною річчю. Адже користуватися ним можуть не тільки студенти, а й бізнесмени, мандрівники, викладачі і просто всі, хто вивчає англійську мову.

Як бачите, варіантів багато. Електронний словник англійської мови — це не розкіш, це необхідність в нашому швидко розвивається суспільстві. Англійська є однією з мов світової комунікації, тому і вибір засобів для його активного вивчення величезний. Визначте цілі, для яких вам необхідний електронний словник, і тоді підібрати підходящий варіант не складе труднощів.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>