In Учням By Вікторія

Дистанційне навчання англійської мови

Ніхто не буде заперечувати той факт, що сьогодні знання англійської мови є не розкішшю, а необхідністю. Уміння вільно говорити і висловлювати свої думки по-англійськи робить вас більш конкурентоспроможним на ринку праці. А навряд чи хтось відмовиться від престижної високооплачуваної роботи, яка підвищить і рівень життя. Але, як правило, багато хто з нас досить зайняті, щоб відвідувати курси англійської мови. На щастя, ця проблема вирішувана. Розвиток мережі Інтернет і поява різних мультимедійних технологій зробило можливим дистанційне навчання англійській мові. Що воно собою являє?

Дистанційне навчання англійської мови — це вид навчання, при якому студент взаємодіє з викладачами за допомогою всесвітньої павутини або телефонної мережі. З одного боку, цей вид навчання можна віднести до заочного, адже велику частину роботи потрібно виконувати самостійно. Але є одне головне відмінність: у дистанційному навчанні англійської мови ваші успіхи постійно контролює викладач, а одним з головних аспектів процесу навчання є сеанси відео-зв’язку, чати, онлайн спілкування з викладачами за допомогою програми Skype або ICQ (на нашому сайті ви також можете почати вчити англійську по Skype). Все це сприятиме розвитку навичок спілкування. А на кваліфікованих курсах дистанційного навчання англійської мови зі студентом займаються два викладача — фахівець-філолог і носій англійської мови. Все, що вам потрібно для дистанційного навчання англійської мови, це вихід в Інтернет, програма Skype для безкоштовної телефонної мережі і відеокамера (бажано), мікрофон з навушниками і бажання вчити англійську мову.

Практично всі кваліфіковані курси дистанційного навчання англійської мови платні. Ставши студентом будь-якого курсу, ви отримаєте по e-mail комплект матеріалів, які містять певні тести, вправи та завдання для самостійного виконання. Цей пакет матеріалів може бути підібраний індивідуально і відповідати саме вашому рівню знань. Перевіряти виконану роботу може викладач в режимі реального часу. В іншому варіанті, ви відразу ж можете побачити свій результат, натиснувши кнопку «перевірити». Остання система, наприклад, присутній в курсі дистанційного навчання англійської мови, представленому на сайті mova.com.ua.

Як уже згадувалося, ви будете вдосконалювати свою англійську розмовну мову й навички спілкування з професійними викладачами. Після закінчення курсу дистанційного навчання англійської мови ви отримаєте сертифікат. Але для цього вам, ймовірно, буде потрібно скласти іспит. Такі правила в Центрі дистанційної освіти Московського Державного Університету ім. Ломоносова.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>