In Учням By Вікторія

Де вчити англійську мову

Припустимо, ви після довгих роздумів вирішили почати вчити англійську мову. Мета поставлена, плани намічені, бажання поки ще присутній, залишилася справа за малим — визначитися, де вчити англійську мову? Вибір варіанта навчання залежить від декількох факторів. Насамперед, ви повинні чітко вирішити, для чого вам потрібен цей іноземну мову і як ви збираєтеся його застосовувати. Може, вам він потрібен для отримання перспективної посади. Або ви збираєтеся подорожувати по світу. Можливо, плануєте переїхати в англомовну країну на постійне місце проживання. Або вам хотілося б вивчати англійську метою самовдосконалення. Як бачите, мотивацій може бути багато.

Визначилися? Тепер вам належить вибрати, яким чином ви будете вчити цю мову. Хтось мріє здійснювати навчальний процес, не покидаючи стін рідного дому. Ви можете здійснювати навчальний процес дистанційно за допомогою інтернету. Ви можете займатися індивідуально з репетитором (наприклад, англійською по Скайп з нашими викладачами) або ж записатися на курси англійської мови. І, нарешті, обміркуйте ще один момент — де вчити англійську мову вам би хотілося: в рідному місті або ж закордоном?

Вибираємо, де вчити англійську

По-хорошому, починати вчити англійську мову слід було ще в школі або у ВУЗі. Ви б заклали фундамент ваших знань, поступово зміцнюючи його своїми навичками і вміннями. Але, на жаль, так буває не завжди. Як правило, в шкільні роки ми не цінуємо належним чином те, що нам дають, а подорослішавши, шкодуємо про те, що не використали можливість. Тепер будемо пробувати надолужити згаяне. Де вчити англійську мову?

Будинки

Найпростіший варіант — не залишати рідних стін і вчити англійську мову вдома. Для цього вам буде потрібно наявність домашнього комп’ютера та доступ до мережі інтернет. В даний час існує велика кількість курсів дистанційного навчання англійської мови, вам варто лише вибрати. Деякі безкоштовні, але в більшості випадків, вам доведеться витратити певну суму, щоб вас учили англійської онлайн. Більш докладно про це ви можете прочитати в статті «Дистанційне навчання англійської мови».

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття хороші тим, що вони проходять у режимі реального часу. Вам все пояснюють і, якщо незрозуміло, роз’яснюють кілька разів. Ви спілкуєтеся з людиною, яка перевіряє ваші виконані завдання, оцінює їх і підказує, на що слід звернути увагу. Заковика лише в тому, щоб знайти дійсно кваліфікованого викладача. Постарайтеся опитати знайомих на цей рахунок, і перевіряйте наявність необхідних документів (диплом, сертифікат і т.д.) у всіх ваших кандидатів на цю посаду. І не варто забувати — індивідуальні заняття з викладачем на порядок дорожче занять на курсах англійської мови.

Курси навчання англійської мови

Якщо на питання «Де вчити англійську мову?» Ви відразу відповідаєте «Звичайно, на курсах англійської», вас чекає нелегкий вибір. Повсюдна популяризація англійської мови сприяла тому, що в кожному місті з’явилося стільки бажаючих вас навчити, що просто голова обертом іде. Відкрийте будь-який рекламний проспект, і ви побачите пестреющими оголошення про тих чи інших курсах англійської мови. Вибирати потрібно ретельно, адже навчання на дійсно якісних курсах коштує недешево. Тому найкращим варіантом є збір інформації про обраний вами варіанті. Дізнайтеся, які саме рівні навчання пропонують, кваліфіковані викладачі працюють, яка оплата і як її здійснювати. З’ясуйте, чи є у цього закладу ліцензія, і який період часу існує ця організація. Бажано, щоб її діяльність обчислювалася роками. В інтернеті є форуми, на яких люди діляться враженнями про своє навчання на тих чи інших курсах і радять, куди відправитися. Почитайте — не пошкодуєте! Тільки не забувайте прописну істину «Довіряй, але перевіряй!»

Навчання закордоном

Якщо ви завжди мріяли вивчати англійську мову закордоном, і фінанси вам дозволяють це здійснити, відправляйтеся в одну з англомовних країн. Школи навчання англійської є скрізь, потрібно тільки вибрати підходящий варіант. Поза конкурсом, звичайно, сама Британія, батьківщина англійської мови. Серед молоді дуже популярні Ірландія і Мальта. Якщо ж ви не бажаєте відвідувати ці країни, знайдіть в інтернеті інформацію про інших державах і організаціях, які відправлять вас на навчання. Найголовнішими плюсами навчання закордоном я б назвала можливість постійної практики мови і погляд на саму країну «зсередини». Адже у вільний час можна відвідати пам’ятки, освоїти традиції і познайомитися з її культурою. В даному випадку питання, де вчити англійську мову, має на увазі лише вибір країни.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>