In Науки By Дар'я

Граматичні відмінності британського англійської від американського

Всі знають, що американський і британський варіанти англійської мови відрізняються за багатьма аспектами: і лексикою, і вимовою, і вибором слова. Британський англійська, безумовно, можна вважати більш класичним, а американський — демократичним і «сленговим». У цій статті я хочу поговорити про граматичних відмінностях (grammatical differences) британської та американської англійської.

Отже, існує кілька основних відмінностей:

 1. Ми звикли, що, для того щоб повідомити про подію, яка відбулася в минулому, але пов’язане із сьогоденням або трапилося тільки що, використовується час Present Perfect. В американському англійською минуле простий час (Past Simple) дуже часто замінює Present Perfect в подібних випадках:

  I lost my key. Can you help me look for it?

  Past Simple використовується з прислівниками just і already, які також вимагають вживання Present Perfect:

  I’m not hungry. I just had lunch.

  «Do not forget to close the window» — «I already closed it».

  Американці використовують Past Simple і з прислівником yet:

  I did not tell him about the accident yet.

 2. В американському англійською форми I have / I do not have / Do you have? Є більш поширеними, ніж I’ve got / I have not got / Have you got?:

  We have a new house.

  Do you have any change?

 3. В американському варіанті англійської мови такі неправильні дієслова (irregular verbs), як burn, learn і т.д., переходять у розряд правильних (regular), тобто вони мають закінчення — ed:

  Their new house was burn ed.

  He learn ed all the rules.

 4. Причастя друге (past participle), або третя форма дієслова, від get в американському варіанті — gotten:

  Your English has gotten much better since I last saw you.

Якщо ви поїдете в США і будете використовувати дані форми і конструкції, то ваша мова буде більш «американської» і звичної для оточуючих.

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>