In Граматика By Інна

Граматика англійської мови в таблицях

«Все на світі можна описати формулами», — кажуть математики. І, напевно, дійсно можна. Вони люблять точну подачу інформації і не люблять «води». Точність і стислість відомостей про граматику англійської мови в таблицях допоможе не тільки учням з початковим рівнем знань, а й тим, хто його вивчає давно.

Використання таблиць граматики англійської мови

Таблиця — це, насамперед, спеціальна форма розміщення інформації. У таблицю вноситься тільки самий основний матеріал, замінюючи безліч стандартних сторінок. Таблиці є необхідним додатковим матеріалом при вивченні англійської мови, насамперед, завдяки повноті викладу досліджуваного матеріалу. Граматика англійської мови в таблицях допомагає також систематизувати матеріал. Принцип наочності — основна перевага використання таблиць в процесі вивчення англійської мови, що також значною мірою економить час на пояснення нового матеріалу. У таблицях матеріал з певної теми подається повністю, а не частинами, що полегшує пошук тієї чи іншої інформації. Граматика англійської мови в таблицях дозволить не тільки закріпити пройдений матеріал, але і досить просто відновити раніше вивчений.

Таблиці, орієнтовані на учнів початкового рівня, містять тільки спрощений, основний матеріал. Вони не вимагають додаткових пояснень викладача і ними легко користуватися самостійно. Таблиці, призначені для учнів просунутого рівня, містять складні елементи, основні правила, що пояснюють їх, винесені межі таблиці.

Граматичні правила англійської мови в таблицях можна скласти самостійно. Цінність такої роботи буде значна, адже для їх складання ви ще раз опрацюєте вивчений матеріал, а принцип побудови подібної таблиці буде простий і зрозумілий для вас. Крім того, таблиці не займають багато місця, і доступ до цікавить вас інформації не потребує багато часу.

Граматика англійської мови в таблицях — це дохідливість і простота розуміння досліджуваного матеріалу, а при самостійній роботі, це швидке і ефективне відновлення необхідної інформації. Незалежно від того, вчіть ви англійську мову по Скайп, займаєтеся на курсах або віддаєте перевагу самоосвіта, таблиці вам обов’язково знадобляться.

На нашому сайті ви можете знайти деяку інформацію з граматики англійської мови, представлену у вигляді таблиць:

  1. Таблиця неправильних дієслів англійської мови
  2. Таблиця: множина іменників
  3. Таблиця часів англійської мови
  4. Таблиця: умовні речення
  5. Таблиці питальних речень за часами
  6. Умовний спосіб в простому реченні (Oblique Moods in a Simple Sentence)
  7. Способи вираження майбутньої дії
  8. Форми умовного способу в складному реченні у схемах

 

Граматика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>