In Матеріали By Вікторія

Газети і журнали англійською мовою

Навряд чи хтось оскаржить той факт, що читання корисно, а читання іноземної літератури — корисно подвійно. Читаючи, ми не тільки розширюємо коло своїх знань, отримуємо відповіді на необхідні нам питання, але й тренуємо зорову пам’ять, насичуючи її новою лексикою і правилами її грамотного вживання. І в даному випадку не має значення мова, якою ви читаєте. Безумовно, в основному ми читаємо літературу або пресу рідною мовою. Але, якщо ви вивчаєте яку-небудь іноземну, обов’язково включіть читання в процес вашого навчання. Читати потрібно все — від класичної літератури до періодичних видань.

Читання газет і журналів на англійській мові має багато переваг. По-перше, ви отримуєте інформацію з першоджерела, що не перекладену і оброблену для звичайного читача. По-друге, ви не знайдете в російськомовній газеті деяких відомостей, присутніх в англомовній пресі. По-третє, ви будете формувати пасивний запас лексики і навичок її використання. Ну, і нарешті, найважливіша перевага — в газетах і журналах англійською мовою представлений жива мова, з усіма притаманними йому оборотами, фразеологізмами і ідіомами, прислів’ями та приказками, сленгом. Більш того, деякі видання відносяться до певної галузі знань і діяльності (газети і журнали ділової сфери, періодика географічної спрямованості, наукові видання і т.д.). А інформація, представлена ​​в газетах і журналах англійською мовою, дуже корисна для фахівців. Ну що, починаємо читати?

Як читати газети і журнали англійською мовою

Якщо ви віддаєте перевагу друковані видання, які можна потримати в руках, а з їх статтями попрацювати (відзначити головне, підкреслити незнайомі слова, виділити цікаві обороти і т.д.), зверніть увагу на газети та журнали англійською мовою, які можна купити в роздрібній продажу або отримати за передплатою. Слід зазначити, що ми можемо умовно говорити про дві групи газет і журналів англійською мовою: тих, які випускають у вашій рідній країні для вивчення англійської, і споконвічно англійських виданнях, які виходять в англомовних країнах. Серед видань Росії та України дуже цікаві наступні:

  1. «English Learner’s Digest» для вивчають англійську мову. Це 16-сторінкова газета англійською мовою підходить для тих, чий рівень оцінюється від beginner до intermediate. Його можна отримувати двічі на місяць, оформивши підписку.
  2. «English 4 you». Цей журнал англійською мовою охоплює коло читачів з рівнями upper-intermediate і advanced. У ньому представлені цікаві статті на найрізноманітніші теми, необхідна лексика, граматичні нюанси, фразеологія. Один такий журнал англійською мовою коштує 15 гривень. За передплатою він виходить трохи дешевше, виходить двічі на місяць. Ви також можете відвідати сайт цього видання english4you.dp.ua і завантажити безкоштовний номер для ознайомлення.
  3. У Росії випускають також чудову газету англійською мовою «School English». У ній ви можете знайти захоплюючі та пізнавальні матеріали, викладені сучасною англійською мовою. Також у ньому представлені матеріали для здачі єдиного державного іспиту. А для розваги — кросворди англійською мовою, конкурси. Ця 32-сторінкова газета виходить раз на місяць. Нанесіть візит за наступною адресою: schoolenglish.ru.

Якщо ж ви впевнені, що використовувати в процесі навчання слід лише оригінальні газети і журнали англійською мовою, вам підійдуть видання Великобританії, США, Австралії та інших англомовних країн (за бажанням). У великих містах деякі з таких періодичних видань можна придбати в місцях розповсюдження друкованої продукції. Але не всі, і не завжди. У цьому випадку інтернет — наш неоціненний помічник. У всіх друкованих зарубіжних газет і журналів на англійській мові є свої однойменні сайти в інтернеті, на яких представлені онлайн-версії цих видань. Ви можете безкоштовно вивчати запропоновану в них інформацію, переглядати відео-ролики з інтерв’ю, записи новин, знайомитися з супутніми ілюстраціями. А можна поєднувати приємне з корисним: для роботи читати «Times» або «Washington Post», а відпочивати з «Cosmopolitan» і «Elle» («Playboy» і «FHM» для чоловіків).

Ось сайти, на яких представлено інтернет-версії газет і журналів англійською мовою:

  • greenwich.org.ua — популярні видання
  • goldenenglish.ru — британські, американські, канадські, австралійські газети
  • ipl.org — газети і журнали англійською мовою, класифіковані по країнах
  • englishlanguage.ru — видання практично будь-якої країни світу

Читайте газети і журнали англійською мовою. Ви не тільки будете в курсі основних подій, але й істотно збагатите свою англійську мову.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>