In Науки By Інна

Вимова англійської мови

На початковому етапі вивчення англійської мови велику увагу, на мій погляд, слід приділяти вимові. Не варто даний аспект відкладати на потім. Краще все робити правильно відразу.

Як подужати вимова англійської мови

Цей нелегкий процес тісно пов’язаний зі знанням транскрипції англійської мови, з якою ви можете ознайомитися у статті «Транскрипція англійської мови» на нашому сайті. Не секрет, що звуки в англійській мові вимовляються не так, як в російській. Вони або дещо відрізняються, або взагалі не мають аналогів. Транскрипція в даному питанні буде просто незамінна. Звичка деяких учнів записувати англійська вимова російськими літерами — непрощенна помилка. Істинно англійської вимови, використовуючи російське написання, не передати. Але зате «іноземний» акцент залишиться з вами назавжди.

Отже, ви освоїли транскрипційні знаки і навіть прочитали деяку літературу з теоретичної фонетики, але справа не рухається місця. Вимова англійської мови треба почути, просто читаючи, освоїти його неможливо. При навчанні вимові англійської мови необхідно активне слухання, тобто необхідно проголошення вголос прослуханих слів і фраз. Подібні вправи не тільки допомагають освоєнню звуків, але й допомагають у вирішенні однієї з основних проблем при вивченні іноземних мов — страху говорити. Вирішення цієї проблеми на початкових етапах вивчення англійської мови надзвичайно важливо.

Одним з найбільш дієвих помічників при навчанні вимові англійської мови будуть скоромовки. Вони не тільки допоможуть відточити вимову, а й поліпшать дикцію. Наприклад, скоромовки стануть незамінними при відпрацюванні таких складних для учнів англійських звуків, як [θ] і [ð].

  • The thirty-three thieves thought that they thrilled the throne throughout Thursday.
  • If the thought I thought I thought had been the thought I thought, I would not thought so much.

Читати скоромовку слід вголос поступово нарощуючи темп. Повторюйте скоромовки щодня.

Також не слід забувати про важливу роль наголоси і інтонації.

Корисно також записувати свій голос для порівняння з вимовою носія. Це допоможе вам не тільки почути власні помилки, але і виправити їх.

Вимова англійської мови не настільки складне, як здається на перший погляд.

Щоб оволодіти вимовою англійської мови в найкоротші терміни, необхідно якомога більше слухати англійську мову щодня, будь то новини, пісні або фільми. І, звичайно, не забувати практикуватися.

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>