In Учням By Інна

Визначення рівня англійської мови

Від багатьох людей часто доводиться чути фразу: «Мій друг (брат, дружина і т. Д.) Досконало володіє англійською мовою». Але, по-перше, поняття про досконалість у всіх різне, а по-друге, наскільки досконалі ви в цьому питанні насправді, допоможуть дізнатися самі різні тести. Визначення рівня англійської мови — це те, з чого починається або продовжується його вивчення. Визначити рівень мови необхідно, хоча б для того, щоб дізнатися, наскільки ви просунулися в цьому процесі. Крім того це знадобиться, якщо ви вирішили вчити англійську мову по Skype, щоб викладач міг зрозуміти, з чого почати навчання.

Як визначити рівень володіння англійської мови

Відповідно до рекомендацій British Council, розрізняють такі рівні володіння англійською мовою:

 • Beginner
 • Elementary
 • Pre-Intermediate
 • Intermediate
 • Upper Intermediate
 • Advanced

Отже, визначення рівня англійської мови починається з рівня «Beginner», або нульового. Це саме той рівень, який мають ті, хто ніколи не вивчав англійську мову. Це той рівень, який дасть вам уявлення про англійську мову і озброїть вас початковими знаннями. До речі, багато викладачів курсів точно визначають, скільки часу вам знадобиться для оволодіння англійською мовою. Якщо ви почуєте точні терміни — йдіть негайно. Оволодіти мовою — це означає осягнути неосяжне. Мовою можна опанувати в якійсь мірі, але не можна знайти те, що вам непідвладне — живий організм. Адже мова — це живий організм, який постійно зростає, постійно змінюється.

Elementary — ви можете пояснюватися на найелементарніші теми, але, на жаль з невеликим словниковим запасом. Якщо ви отримали при тестуванні даний рівень після багатьох місяців навчання, не зневіряйтеся. Діє правило — мало затратив — мало отримав! А якщо цей рівень — нагорода, значить, ви наближаєтеся до наступного рівня …

Існують певні складнощі з визначенням рівня англійської мови Pre-Intermediate. Як і все в світі, цей рівень відносний. Причиною тому є занадто тонка грань між цим рівнем і наступним, але, тим не менше, вважається, що учні з цим рівнем повинні не тільки адекватно використовувати англійську мову в знайомих ситуаціях, але і не повинні губитися в незнайомих.

Intermediate. Ви можете розуміти англійську мову і ефективно спілкуватися з носіями мови в життєвих ситуаціях, все ж іноді відчуваючи при цьому утруднення.

Upper-Intermediate. Ви зможете більш-менш успішно використовувати англійську мову в різних ситуаціях. Цей рівень знань для тих, хто припускає початок роботи чи навчання закордоном.

Рівень Advanced припускає використання англійської мови майже в такому ж обсязі, як і російську мову, але іноді допускаючи незначні помилки.

На нашому сайті ви можете визначити свій рівень володіння мовою, пройшовши наступні тести:

 • Комплексний тест на визначення рівня англійської мови на сайті нашої школи
 • Тест на визначення рівня: Beginner або Elementary?
 • Тест на визначення рівня: Elementary або Pre-Intermediate?
 • Тест на визначення рівня: Pre-Intermediate або Intermediate?
 • Тест на визначення рівня: Intermediate або Upper-Intermediate?
 • Тест на визначення рівня: Upper-Intermediate або Advanced?

Визначити рівень англійської мови ваших знань ви також зможете на відповідних ресурсах в Інтернеті:

 • http://www.efl.ru/tests/grammar_int — тест на знання граматики
 • http://www.languagelink.ru/services/english/onlinetest/ — комп’ютерний тест від курсів англійської
 • http://infoenglish.info/tests — різні тести з англійської мови

Мова іноземна, як і рідний, можна вивчати все життя, оскільки немає межі досконалості!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>