In Учням By Інна

Вивчення англійської мови індивідуально

Кожна людина індивідуальна, і кожен з нас володіє тими чи іншими особливостями, притаманними тільки йому. Враховувати ці індивідуальні особливості в процесі вивчення англійської мови просто необхідно. У групових умовах індивідуальний підхід до кожного учня практично неможливий. А ось при вивченні англійської мови індивідуально, один на один з викладачем, вчіть ви англійську по Скайпу онлайн або займаєтеся вдома з репетитором, реалізувати подібний підхід досить просто.

Про користь вивчення англійської мови індивідуально

Приступаючи до вивчення англійської мови індивідуально, ви, насамперед, можете самостійно вибрати викладача, з яким будете займатися. Це може бути як російськомовний викладач, так і носій мови. Крім того, ви самі визначаєте зручний вам час занять, їх кількість і інтенсивність, що не завжди можливо при заняттях в групах. Індивідуальна система занять вимагає меншу кількість годин для досягнення необхідних навчальних результатів, що забезпечує їх інтенсивність. Увага викладача на 100% належить учню, ви отримуєте відповіді на питання, на які при заняттях в групі може не вистачити часу.

Вивчення англійської мови індивідуально допоможе у подоланні мовного бар’єру людям, які відчувають труднощі в спілкуванні, займаючись в групі, через острах зробити помилку. Крім того, учень не відчуває дискомфорту, порівнюючи свої знання зі знанням інших учнів, які володіють англійською трохи краще.

Індивідуальне вивчення англійської мови максимально відповідає цілям і завданням учнів, ви вивчаєте саме той матеріал, який необхідний вам, а не витрачаєте час на прослуховування непотрібною вам інформації, як при груповому навчанні. Основним недоліком даного підходу, на мій погляд, є відсутність широкого кола учасників комунікативного процесу. Для більш ефективного навчання сприйняття іноземної мови на слух необхідно чути людей з різним темпом мовлення, акцентом. Адже подальше спілкування іноземною мовою передбачає зустрічі не тільки з носіями мови.

І, тим не менш, вивчення англійської мови індивідуально реалізує облік індивідуальних особливостей сприйняття, особистих побажань учнів, поглиблене вивчення будь-яких окремих аспектів мови, індивідуальний підбір навчальних матеріалів. Все це дозволяє назвати індивідуальне вивчення англійської мови однією з найбільш ефективних форм навчання.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>