In Учням By Наталія

Вибираємо: репетитор або курси англійської

Плануючи вивчення англійської мови, ми задаємося питанням: який вид навчання ефективніше, швидше, який метод допоможе нам розкритися і влитися в мовне атмосферу?

Відповісти виразно досить непросто, тому що все залежить від індивідуальності і поставлених цілей учня.

Яка основна різниця навчання з репетитором і на курсах?

Одна з істотних відмінностей — це взаємодія учень-викладач. Що не кажи, але на курсах викладачеві складно або практично неможливо приділити учневі 100% своєї уваги. Всі учні приходять на курси з однією метою і хочуть отримати результат якомога швидше. Звичайно, потреби учня враховуватимуться. Викладач-професіонал обміркує індивідуальний підхід до учнів у групі, але, тим не менш, вам доведеться вчитися в загальному потоці. Навіть перебуваючи в міні-групі з двох учнів, кожен з них отримає тільки 50% уваги педагога. Це має свої плюси: ви можете зробити перепочинок, поки викладач спілкується з іншим учнем, «відключитися» від процесу навчання або навіть вийти.

Працюючи з репетитором, ви отримуєте безпосередній контакт з викладачем. 100% його часу й уваги — ваші, відбувається постійне спілкування, діалог, викладач націлений на вас і направляє вас до вирішення поставлених завдань. Це дуже серйозний плюс для учня і його потреб.

В деякій мірі робота з репетитором може здатися стомлюючої через свою інтенсивності. Репетитор англійської підходить для високомотивованих учнів, націлених на результат.

До обох методам може скластися негативне ставлення у тих учнів, у яких вже мався невдалий досвід того чи іншого заняття.

Особисті взаємини при обох методах відіграють важливу роль. Займаючись з репетитором, ви можете з тих чи інших причин не зійтися з ним. Тоді доведеться розлучитися. Однак, як правило, це стає ясним на самому початку спілкування. Т. е. Знову ж таки, економиться час, можна перейти до підбору іншого репетитора. На курсах конфлікти менш вірогідні, але знову ж таки, особиста «стикування» також може не відбутися.

Програма навчання

Навчаючись на курсах, ви часто працюєте за встановленою програмою. Вона може бути скоординована згідно інтересам всіх членів групи. Навчаючись з репетитором, ви маєте можливість скласти програму, яка підходить саме вам. Педагог відразу визначить ваш рівень, потреби і дасть свої рекомендації. Уявіть, що ви вже вчитеся на курсі «Англійська для менеджерів-логістів» і на його середині вас перевели в інший відділ менеджером з продажу або скоротили посаду. Що робити? Коли ви працюєте з репетитором, цю ситуацію можна підкоригувати і змінити програму в ході навчання.

При навчанні з репетитором можна приділити особливу увагу специфічної документації, яку ви використовуєте в роботі або зробити упор на особливу лексику і т. Д. Це менш імовірно при навчанні на курсах, так як ваш річний звіт або презентація обладнання можуть бути не цікаві іншим учням.

Швидкість досягнення результатів

Всім відомо, що заняття з репетитором дозволяють досягти відчутних результатів швидше, ніж на курсах. Але якщо мета навчання не специфічні і у вас є час, можна розглянути курси. Безумовно одне: швидкість досягнення успіхів у вивченні мови залежить в першу чергу від посидючості учня і частоти занять.

Англійська мова

Працюючи в групі, можна не тільки робити порівняння свого успіху з успіхом інших учнів, але і прослуховувати різноманітні варіанти мови. З репетитором учень також слухає різні аудіо- і відеоматеріали, однак, в основному, він працює з промовою викладача. Цікаві і живі діалоги англійською можуть будуватися як з репетитором, так і в групі. Все залежить від умов конкретної ситуації.

Гнучкість розкладу

Тут однозначно виграє репетиторство, так як можна перенести заняття на інший час або день, а також змінити місце проведення уроку.

Вартість уроків

Прийнято вважати, що заняття з репетитором набагато дорожче курсів. Але сьогодні це не так. Вивчення англійської мови один-на-сам вже не вважається недозволеною розкішшю. З репетитором курс навчання проходиться швидше і динамічніше. Т. е. Ви почнете застосовувати отримані знання набагато раніше і зможете отримати підвищення по службі або спростити своє спілкування з іноземними партнерами. Простіше кажучи, кошти, вкладені в професійного репетитора, повертаються зазвичай набагато швидше у вигляді кар’єрного росту і, звичайно ж, впевненості у своєму англійською.

Підіб’ємо підсумок: коли ви обираєте форму вивчення мови — заняття в групі або з репетитором — враховуйте ваші цілі, располагаемое час, гнучкість вашого графіка і особисті побажання. Головне, що ви вже задалися метою вивчити мову, а це — перший крок до успіху.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>