In Науки By Інна

Британська англійська мова

Все тече, все змінюється. І ось, колись єдиний англійську мову, єдиний у своєму роді, в наші дні має декілька видів: американський, канадський, австралійський та інші. Кожен з них має свої особливості, які він придбав з часом. А що ж першоджерело, британський англійську мову? Яким він став? А може, залишився колишнім, і зміни не торкнулися його?

Особливості британського англійської мови

Час сумлінно попрацювало над англійською мовою. Як результат, маємо не тільки різноманіття діалектів, але й три мовні типу на які ділиться безпосередньо сам британський англійську мову.

Перший мовної тип — консервативний англійська (conservative). Це мова королівської сім’ї та британського парламенту. На ньому говорить порівняно невелика кількість людей. Другий тип — це мова засобів масової інформації, який називається прийнятий стандарт (received pronunciation). І останній мовної тип — це просунутий англійська (advanced English). Це самий рухливий тип, в якому швидко приживаються елементи інших мов, лексичні запозичення. Це, насамперед мова молоді, на яку робить великий вплив американський англійську мову.

Англійська, який вивчаємо ми, так званий національний стандарт, — це мова освіченого населення центру та південного сходу Англії. Відмінними рисами британської англійської мови є більш суворі граматичні правила. А англійці, як законослухняні громадяни, законів дотримуються. Вони дуже трепетно ​​ставляться до своєї культури, пишаються своєю мовою і не бачать необхідності навмисного спрощення англійської мови. Так що часи групи Perfect, до незадоволення ледарів, використовуються повсюдно. Також британський англійську мову відрізняє більш чітка вимова, безліч інтонаційних моделей.

Багато вивчають англійську мову задаються питанням: «Якщо британський англійську мову такий складний в граматичному плані, та ще й змінюється під впливом американської англійської, чи варто вчити його взагалі?». На мій погляд, безсумнівно.

У таких країнах як Австралія, Ірландія, Нова Зеландія, Індія використовуються варіанти англійської мови найбільш близькі до британського англійської мови. Це мова науки, міжнародного діловодства, конференцій, конкурсів. Крім того, володіючи більш складним варіантом мови, ви без особливих зусиль освоїте легші діалекти. Хочете привернути до себе увагу в Америці, не соромтеся свого британського акценту. Американці хоч і вважають британців манірними, тим не менш, класично красива мова притягує їх як магніт, а людина з британським акцентом вважається більш освіченим.

Безсумнівно, вивчення британського англійської мови займе у вас більше часу і сил, ніж, скажімо, вивчення американської англійської. Але великі люди точно знали: «Важко в навчанні — легко в бою».

 

Науки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>