In Учням By Інна

Безкоштовний аудіокурс англійської мови

Аудіокурси при вивченні англійської мови — незамінний навчальний матеріал, сприяє розвиткові навичок сприйняття мови на слух. Аудіокурси бувають самої різної спрямованості: від загальнорозмовного до спеціалізованих. Але за якість треба платити, це всім відомо. Тому безкоштовний аудиокурс англійської мови може вас неприємно здивувати не тільки своєю неповнотою, але і не дуже гарною якістю.

Що таке безкоштовні аудіокурси англійської мови

По-перше, варто сказати про те, що будь-які аудіо курси, платні або безкоштовні, як допоміжний навчального матеріалу просто незамінні. Вони не тільки економлять ваш час і легкодоступні в будь-якому місці за наявності у вас аудіопрогравача, але і в значній мірі прискорюють процес оволодіння англійською мовою. Крім того, аудіо курс створить вам штучну мовне середовище, що також сприяє подоланню мовного бар’єру, поліпшить вимова англійської мови, значно збільшить словниковий запас. Тож нехтувати або благати роль аудіо курсів при вивченні іноземних мов не варто.

Платні аудіо курси англійської мови гарантують, насамперед, якість запису. На додаток до них часто додаються різні друковані матеріали.

У більшості своїй безкоштовні аудіокурси англійської мови на просторах Інтернету представлені у вигляді аудіокниг. Ви також зможете знайти безліч піратських версій, різних авторських курсів, якістю яких ви не будете задоволені повною мірою. Часто аудіокурси являють собою всього лише збірники вправ на відпрацювання лексичних та граматичних навичок, а то й зовсім загальнорозмовного фрази, розподілені за темами. Безсумнівно, використання подібних аудіокурсів принесе свої плоди, але вони підходять виключно в якості допоміжного матеріалу. Не варто забувати про те, що мова — це, насамперед, живе спілкування.

Безкоштовний аудіокурс англійської мови ви зможете знайти на наступних сайтах:

  • frenglish.ru — Завантажити безкоштовно аудіокниги та аудіокурси
  • prosv.ru — видавництво «Просвещение» — аудіокурси в МР3
  • pro-vse.org.ua — Англійська мова, добірка аудіокурсів (2009)

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>