In Матеріали By Вікторія

Аудіокурс англійської мови

Часом навіть людина, що володіє рівнем володіння англійської мови вище середнього, дивується, виявивши, що йому не вдається належним чином підтримати розмову. Вся справа в тому, що він насилу розуміє, про що йде мова, і що йому хоче сказати співрозмовник. В чому причина? Насправді — відповідь досить проста.

Ми звикли будувати процес навчання таким чином, що аудіювання (сприйняття англійської мови на слух) приділяється дуже мало часу. І отримуємо закономірний результат: коли носій мови починає нормально розмовляти (досить швидко, скорочуючи слова, редуціруя звуки, розподіляючи наголос, пов’язуючи слова і т.д.), нам дуже важко сприймати його мову на слух. А адже це і є основа розмовної практики. Спочатку ми слухаємо співрозмовника, потім висловлюємо свою думку з даного питання. Значить, щоб легше сприймати англомовну мову, необхідно якомога частіше слухати носіїв мови. У цьому нам допоможуть аудіокурси англійської мови.

Вибираємо аудиокурс англійської мови

Аудіокурси англійської мови є дуже популярними матеріалами для вивчення англійської. В основному, аудиокурс англійської мови націлений на тренування сприйняття мови, вимовної носіями мови, розширення словникового запасу, практику розмовної мови. Але є спеціалізовані аудіокурси англійської мови, наприклад, на відпрацювання правильної вимови.

Аудіокурс англійської мови вельми зручний: ви не прив’язані до навчальних посібників, а також можете прослуховувати обраний вами курс в будь-який час і практично в будь-якому зручному для вас місці (по дорозі на роботу, у вільний час, просто в дорозі, перебуваючи в черзі і т .буд.). Все, що вам потрібно — це пристрій, що читає файли на CD дисках (програвач у машині, плеєр, КПК, ноутбук, персональний комп’ютер).

Щоб трохи зорієнтувати вас в області аудіокурсів англійської мови, пропоную вам звернути увагу на деякі з них, які можна знайти і скачати в інтернеті або придбати в спеціалізованих магазинах:

  1. 100% Англійська Living Language від видавництва Delta Publishing. Цей аудіокурс, представлений на 4 або 8 дисках (залежить від року випуску курсу), освячує курс живої розмовної англійської. Вас навчать знайомитися, влаштовуватися на роботу, спілкуватися по телефону, відчувати себе впевнено в аеропорту, у банку, ресторані, лікарні — одним словом скрізь, де вам може знадобитися англійську мову!
  2. Intermediate English Course by professor AC Gimson — аудіокурс англійської мови від лінгафонні Інституту в Лондоні.
  3. Американський англійський за методом доктора Пола Пімслера (Pimsleur Language Program) від Simon & Schuster audio — один з найпопулярніших аудіокурсів англійської мови, представлений в трьох рівнях. Творці запевняють, що ви зможете підтримати справжня розмова англійською після прослуховування цих 30-хвилинних уроків (тематичні діалоги англійською мовою з перекладом).
  4. Bridge to English — лінгафонний курс англійської мови на двох дисках (20 уроків). Крім розмовної лексики і фразеології, в цьому АУДИОКУРС англійської мови ще передбачені завдання на правопис і відпрацювання правильної вимови.
  5. Жива англійська з живими бесідами носіїв (Великобританія) — це аудиокурс англійської мови розрахований на рівень intermediate і вище. Всього в ньому 19 тим з паралельним російським перекладом А.І. Пахотіна. Вашій увазі представлено 7:00 живого спілкування англійською мовою.
  6. English Pronounciation Course. Ідеальну вимову, просунутий рівень — як видно з назви, цей аудиокурс англійської мови від видавництва Delta Publishing розрахований на становлення красивого звучання вашої мови.

Мені також дуже подобається один чудовий ресурс, який створений для практики сприйняття англійської мови. Це сайт з подкастами, адреса якого ви можете знайти в статті «Англійська як друга мова». Ви отримуєте справжнє задоволення, прослуховуючи тематичні аудіоуроки доктора Джеффа Макквілана.

Вивчаючи англійську мову, намагайтеся знаходити час для практики різних видів мовленнєвої діяльності. Аудіювання я б приділяла стільки ж часу, скільки і граматиці. Тоді ваші знання будуть глибокими, рівень володіння англійська високим. Успіхів вам!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>