In Матеріали By Інна

Аудіокниги англійською мовою

Ніщо не цінується в наші дні так високо, як час. На багато речей нам його просто не вистачає: на відпочинок, на спорт, на здоров’я, на самовдосконалення, не кажучи вже про читанні. Науково-технічний прогрес взявся допомогти людям у вирішенні останньої проблеми, і, як ми бачимо, досяг успіху в цьому.

Переваги аудіокниг англійською мовою

Темп життя в 21 столітті значно збільшився порівняно з минулими століттями, і чим більше ми поспішаємо, тим менше встигаємо. Дозволити собі провести за книгою на рідній мові кілька годин може далеко не кожен, що вже говорити про читання англійською мовою, це взагалі з області фантастики. Аудіокниги англійською мовою — прекрасний вихід з положення. Прослуховувати їх можна по дорозі на роботу, в транспорті, при виконанні домашніх справ. Якщо у вас не дуже хороший зір або з яких-небудь причин лікарі вам не рекомендують займатися читанням, то саме аудіокниги англійською мовою дозволять задовольнити інформаційний голод.

Більшість аудіокниг англійською мовою записано на професійному обладнанні в студії і мають відмінне звучання. Якісні аудіокниги озвучені професійними дикторами і акторами, що володіють чіткою дикцією, що є однією з необхідних умов сприйняття тексту на слух. Крім того, при прослуховуванні аудіокниг англійською мовою відбувається безпосередній контакт з носієм мови, який відсутній при звичайному читанні, а додавання звукових ефектів здатне передати слухачеві не тільки змістовну сторону книги, а й занурити його в атмосферу, що відбувається. Інтерес до подій, описаним у книзі, стане основною мотивацією при вивченні нових слів і виразів. Формат МР3, в якому представлені аудіокниги, доступний на багатьох стандартних пристроях. Таким чином, для прослуховування аудіокниг англійською мовою вам знадобиться мобільний телефон або плеєр, які в наші дні є практично в кожного.

Багато аудіокниги забезпечені електронними текстами, які можна використовувати як супутній навчальний матеріал. Наприклад, перше прослуховування потрібно проводити без опори на електронний текст. При другому прослуховуванні можна стежити за диктором, з’ясовуючи, які місця в тексті ви не розчули або не зрозуміли. Читання деяких уривків разом з диктором стане прекрасним тренуванням швидкості читання і вимови.

При навчанні дітей англійської мови аудіокниги просто незамінні. Маючи обмежені навички читання, або взагалі не маючи таких, діти з великим задоволенням слухають казки або невеликі оповідання з музичним оформленням.

Завдяки доступності і зручності аудіокниги англійською мовою стають все більш популярним. Для тих, хто вчить англійську по skype, ходить до репетитора або на курси, аудіокниги стануть відмінною підмогою у вивченні мови.

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>