In Матеріали By Вікторія

Англійські традиції англійською мовою

Традиції (traditions) є у будь-якого народу. Це та основа, на якій тримається суспільство і кожна його осередок — сім’я. Традиції згуртовують людей, змушують їх пам’ятати своє коріння, допомагають знайти упевненість в собі і своїх близьких. Традиції дарують відчуття стабільності і безпеки. Є традиції, які однаково дотримуються народи різних країн, а є ті, які по-своєму унікальні і притаманні людям певної національності. Це загальні традиції. Крім цього, у кожної сім’ї можуть бути свої власні, улюблені ними, традиції. Наприклад, коли члени сім’ї та родичі збираються з яких-небудь свят. Або батьки присвячують які-небудь дні своїм дітям, і вони за традицією відправляються на атракціони. Традиції можуть бути абсолютно різними. А якщо ви вивчаєте англійську мову, то знати і особливо поважати традиції носіїв цієї мови — ваша незаперечна обов’язок.

Якими бувають англійські традиції англійською мовою

Коли ми говоримо про англійських традиціях англійською мовою, і мова заходить про старої доброї Англії, ми завжди згадуємо традиційну церемонію чаювання між ленчем і обідом. Вона називається five o’clock tea і проводиться між 5 і 6 годинами вечора. Для англійців це цілий ритуал хорошого відпочинку за чашкою чаю.

Ще однієї дуже відомої англійською традицією англійською мовою є процес одягання нареченої на весільній церемонії. Є навіть своєрідна приказка, визначальна деякі речі, які наречена повинна надіти в день весілля, щоб бути щасливою в сімейному житті: Something old, something new, something borrowed, something blue. Як ми бачимо, у вбранні нареченої повинні бути присутніми наступні деталі: щось старе, щось нове, щось запозичене (позичене) і щось блакитного кольору.

Не залишимо увагою і такий популярний свято як Різдво (Christmas). Хоча багато жителів, як Великобританії, так і США останнім часом стверджують, що це свято майже зовсім втратив своє релігійне значення, а став просто святом, яке приносить нечуваний прибуток підприємцям. За традицією в цей день в кожному будинку має стоять різдвяна ялинка (Christmas tree), під якою Санта Клаус (Santa Claus / Father Christmas) залишає різдвяні подарунки (christmas gifts / presents). У цей день співають спеціальні різдвяні пісні (christmas carols) і дарують всім листівки (christmas cards). На святковому столі обов’язково повинні бути присутніми: індичка з журавлинним соусом (turkey accompanied by cranberry sauce); різдвяний пудинг із запеченою срібною монетою на щастя всередині (christmas pudding with a silver coin); «Козуб» з начинкою з м’ясного фаршу (mince pies). Є навіть традиційне різдвяне побажання, пов’язане з останнім блюдом: If you eat twelve mince pies in twelve different houses during twelve days of Christmas, you will have a happy twelve month in the coming year!. До речі, 12 днів Різдва називаються Різдвяними святками — Yuletide. А як же без англійської традиції цілуватися під висить гілкою омели (a branch of mistletoe).

За англійською традицією англійською мовою в Різдво всі близькі люди збираються в будинку кого-небудь з них і насолоджуються суспільством, адже вони так рідко бачаться. Щасливому возз’єднанню членів сім’ї та родичів служить і відомий День Подяки в США (Thanksgiving Day), який припадає на четвертий четвер листопада. Зустріч близьких людей (family reunion) за традицією повинна проходити в будинку найстаршого родича (the oldest relative). Люди куштують традиційні для цього дня страви, обмінюються листівками і подарунками. А благодійні та громадські організації (charitable and civic organizations) цього дня годують традиційним святковим обідом (traditional meal) бідних і бездомних (the poor and the homeless).

Є англійські традиції англійською мовою, пов’язані з різними святами та пам’ятними днями, є традиції, присвячені дням народження … Традиції потрібно знати, дотримуватися їх і створювати нові! У людей, почитали традиції, ніколи не виникне відчуття, що їх життя позбавлене сенсу. Знання англійських традицій англійською мовою допоможе вам краще зрозуміти життя і культуру носіїв цієї мови!

 

Матеріали

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>