In Учням By Вікторія

Англійська як друга мова

Дуже часто на сайтах, присвячених вивченню англійської мови, можна зустріти абревіатуру ESL. Вона розшифровується як English as a Second Language, тобто англійську як другу мову. Що має на увазі це словосполучення? Другою мовою називають будь-яку мову, який був освоєний після першого (або рідної мови). Це може бути спеціально вивчений або ще одну мову, засвоєння якого відбувається в багатомовному середовищі без спеціального навчання. У нашому випадку, мова йде про англійську як другою мовою. Слід зазначити, що ESL визначає вивчення англійської як другої мови в англомовній країні, а для позначення англійської як другої мови, що вивчається не в англомовній країні, існує інша абревіатура — EFL (English as a Foreign Language).


Ресурси для вивчення англійської як другої мови

Знати абревіатуру ESL не обов’язково, але бажано. Вона широко використовується у сфері навчання англійської мови і його викладання, підготовці до міжнародних іспитів. Багато мовні курси та школи використовують цю абревіатуру в назві своєї організації. Так можуть називати програми, які мають на увазі перебування людини в англомовному середовищі з метою вивчення англійської як другої мови.

У всесвітній павутині є ресурси, присвячені англійської як другої мови, адреса яких включає в себе і три букви — ESL, тільки не великими літерами. Хотілося б згадати три, як мені здається, найбільш вдалих сайту, які допоможуть вам освоїти англійську як другу мову.

  1. eslgo.com. Тут ви знайдете безкоштовні матеріали для вивчення англійської та його викладання в якості другої мови.
  2. esl.about.com. Чудовий ресурс, що охоплює всі рівні володіння англійською як другою мовою, що допомагає вдосконалювати свої знання, тренуючи всі навички та вміння.
  3. eslpod.com. Відмінний сайт, на якому представлені матеріали для практики сприйняття усного мовлення. Вашій увазі запропоновано велику кількість подкастів (звукова або відео-передача певної тематики). Ви можете прослуховувати підкасти онлайн або завантажувати їх для подальшого використання. Інформація в цих подкастах представлена ​​трьома способами: спочатку ви чуєте певний діалог англійською злегка в уповільненому темпі (до речі, вимова чудове), потім вам розповідають про кожній репліці цього діалогу і роз’яснюють усі важкі моменти (особливо цінно пояснення фразеологізмів, ідіом, фразових дієслів з прикладами), і, нарешті, ви прослуховуєте розібраний по поличках діалог у нормальному темпі розмовної мови. Дуже раджу — отримаєте задоволення від вивчення англійської як другої мови таким способом!

Звичайно, ресурсів для англійської як другої мови досить багато. Якщо вам буде недостатньо цих, можете пошукати інші, але я впевнена, що вищевказані сайти вам обов’язково сподобаються. Головне, займайтеся усередині, щоб з часом ваш другий мова стала вам як рідний!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>