In Учням By Наталія

Англійська по Skype або одкровення викладача

Ну, ось і добігає кінця мій перший годик роботи в нашій школі. Що він приніс? І як працюється в нашій школі? Захотілося написати цю статтю для всіх тих, хто з нами вчиться, для тих, хто роздумує над тим: вчитися або не вчитися по Skype.

Я викладаю англійську вже 11 років, 2 роки з яких по Skype. Були і є різні учні, моя гордість і мої вчителі одночасно, і кожен день, кожен новий урок — це безцінний досвід життя і спілкування. Мені пощастило стати частиною дружної команди нашої школи в 2012 році. Без перебільшення — це постійно розвивається команда професіоналів. Це досвідчені і творчі викладачі, які отримують натхнення і радість від роботи, це школа, де до відбору викладачів ставляться з великою серйозністю, це місце, де враховують потреби кожного учня.

Зараз, коли весь світ давно говорить по-англійськи, коли не знати цю мову — це як не мати середньої освіти, майже кожен замислюється над тим, як здолати його, як з ним подружитися, як не просто його знати, але ще й використовувати. Сьогодні, завдяки Internet і Skype, дистанційне навчання набирає все більших обертів. І дуже приємно бути у витоків цього нового напрямку.

У пострадянських країнах багато хто ставиться до цього виду навчання з побоюванням. Ми звикли до того, що викладач повинен бути поряд з нами, до того, щоб бути в класі. Але зараз завдяки Skype ми запросто спілкуємося з нашими друзями і близькими, які знаходяться далеко, і це зовсім не здається чимось надприродним. Де б ви не перебували, ви завжди на зв’язку. Так чому ж не використовувати це для того, щоб вчитися, щоб спілкуватися, щоб набувати все більшу впевненість у своєму іноземною мовою в тому числі? І при цьому заощаджувати час і кошти?

Як викладач я бачу лише плюси даної методики навчання: економія часу, зручність для учня, так як він навчається в розслаблюючій обстановці свого будинку або зручного місця (будь то офіс, дача, тиха кімната у друзів, рідних або пр.), Безпосереднє спілкування одне -на-один, яке дає студенту мовну практику і весь час викладача.

Деякі нарікають, що подібний вид навчання несерйозний, що він не дає глибоких академічних знань. Але він і не націлений на це. Ми допомагаємо людям заговорити, переступити через страх спілкування іноземною мовою, ми допомагаємо почути іноземну мову і розкласти її по поличках, активізувати лексику, зрозуміти будову мови, ми вчимо їх жити і отримувати задоволення від цього, ми вчимо мови практичного. І багато учні відзначають, що навіть після ВУЗу їм складно заговорити, просто тому що немає практики спілкування, є лише теоретична база, та й то не завжди. Так що англійський по Skype для тих, хто хоче говорити і бути в хорошій «мовний формі», для тих, кому дорого час, але також для тих, хто готовий працювати над собою і чітко бачить свою мету.

А от якщо ви думаєте, що подібний метод — це панацея, і що Skype і викладач зроблять все за вас, поспішаю вас засмутити — таким чином цілі не досягти. Навчання — це робота, і головне в успіху даного підприємства — це ваше старанність і регулярність відвідування занять. Що не кажи, але якщо займатися раз на два тижні і не виконувати ніяких завдань вдома, прогрес навчання ви побачите дуже нескоро.

Так що геть сумніви, дійте сьогодні, щоб завтра ви вже змогли сказати щось нове, зрозуміти щось досі неясне і почали крок за кроком набирати швидкість і розправляти свої крила. Подивіться приклад нашого заняття на сайті, почитайте відгуки наших учнів , заповніть заявку на безкоштовний початковий урок і самі переконаєтесь, що це і правда працює. Удачі!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>