In Учням By Інна

Англійська мова швидко

«Поспішиш — людей насмішиш», — старе російське прислів’я працює як годинник у всі часи. Якісні речі в поспіху не народжуються. У минулі часи люди роками працювали підмайстрами, осягаючи всі тонкощі ремесла, щоб потім стати майстерними майстрами. Тепер же понад усе цінується час. На жаль, здатність людей швидко переміщатися в просторі, використовуючи засоби пересування, не поширюється на здатність людини також швидко сприймати інформацію, навіть за допомогою різної техніки. На мій погляд, за останні десятиліття люди розледачіли, розпещені безліччю технічних засобів, а лінь — це прямий шлях до дурості. Кількість людей, що тренують свій мозок, на жаль, стає все менше і менше, зате в полку бажаючих придбати будь-які вміння та навички в найкоротший термін, наприклад вивчити англійську мову швидко, і бажано не докладаючи великих зусиль, на жаль, прибуває. Але попит народжує пропозицію. Спробуємо дати кілька порад бажаючим.

Як вивчити англійську мову швидко

Моє особисте ставлення до швидкості в даному процесі вкрай негативне. Та й саме поняття «швидко», щодо: для когось місяць — швидко, а для когось — два роки. Швидко можна оволодіти певним лексичним мінімумом, який дозволить вам поговорити на різні побутові теми, але якого, на жаль, не вистачить при міркуванні на філософські. Крім того, важлива ваша кінцева мета вивчення англійської мови. Якщо це всього лише туристична поїздка, для спілкування вистачить і розмовника, а якщо це ведення ділових переговорів, для освоєння грамотної мови знадобиться час. Важливим чинником є ​​здатність сприйняття інформації, а вона, як відомо, у всіх різна.

І все ж є одна проста закономірність, пов’язана з вивченням англійської мови швидко. Чим більше часу ви приділяєте вивчення англійської мови, тим швидше ви досягнете бажаного результату. Займаючись щодня хоча б по 30-40 хвилин, ви досягнете набагато більших результатів, ніж ті, хто робить те ж, але 1 раз на тиждень по 2-3 години.

Щоб вивчити англійську мову швидко, необхідно «оточити» себе мовою. Слухайте англійську мову, використовуючи різні аудіо записи, читайте англійську літературу, спілкуйтесь по Інтернету, застосовуйте отримані знання при кожній нагоді. Тільки кардинальні, інтенсивні заходи, здатні дати результат швидко.

Але знову повторюся, вивчення англійської мови швидко не є якісне вивчення мови. Існує велика ймовірність «пробігти» повз, на перший погляд, незначних, але згодом дуже важливих речей. Якщо не тільки крайні обставини змушують вас вивчати англійську мову швидко, не пускайте в цей шлях стрімголов. «Поспішай повільно», — кажуть росіяни, а англійці луною повторюють ту ж істину: «Take your time».

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>