In Учням By Інна

Англійська мова у світі

Важко уявити сучасний світ без англійської мови. Сьогодні це один з найпоширеніших мов у світі. На ньому говорять не тільки жителі Великобританії і США, Новій Зеландії та Австралії. Це ще й один з офіційних мов Ірландії, Канади, Ліберії, Белізу, Мальти, а також він використовується як офіційна мова в Індії, Пакистані, Філіппінах та інших країнах.

Поширення англійської мови у світі

Поширення англійської мови у світі нерозривно пов’язане з посиленням політичного та економічного впливу англо-говорящих країн протягом історії. Початок процесу поширення англійської мови у світовому масштабі поклала Великобританія. Це не було зроблено навмисно. Невелика за територією країна всього лише зайнялася придбанням нових земель для «корони». У результаті бурхливої ​​політичної діяльності англійська мова проник в Азію, Африку, Австралію і Новий Світ. Після придбання економічної і політичної незалежності в процес поширення англійської мови у світі включилися США. А особливо цілеспрямовано і активно пропаганда англійської мови стала проводитися після Другої світової війни.

На сьогоднішній день англійська — це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу і науки. Різні міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання проводяться англійською мовою. Крім того, популярність англійської можна зв’язати ще і з тим, що це мова туристичної сфери. Люди, які планують зарубіжну поїздку і володіють англійською мовою, майже завжди упевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням. Винахід Інтернету в США також сприяло зміцненню позицій англійської мови у світі. Більше 80% сайтів в Інтернеті існують саме англійською мовою, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також у англійській.

Мовна картина в світі безпосередньо залежить від демографічної ситуації і незабаром на світову арену можуть вийти інші мови. Приміром, цю роль пророкують іспанської мови. Але, згідно з останніми філологічним дослідженням, англійська мова в світі буде тільки зміцнювати свої позиції в найближчому майбутньому, залишаючись, насамперед, міжнародним засобом спілкування.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>