In Учням By Інна

Англійська мова з народження

Ось воно маленьке диво, якого ви так довго чекали. Він зовсім крихітний, але погляд у нього, як у дорослої людини, тому що він знає всі таємниці світу, і готовий поділитися ними, але не знає як. Щоб розповісти вам багато цікавого маляті доводиться вчити мову, на якому говорите ви. І не важливо, чи буде це англійська, російська або всі мови відразу, дитина з цікавістю буде слухати вашу мову, адже встановити контакт з вами йому життєво необхідно.

Навчання англійській мові з народження

У період від народження і до трьох років мозок дитини розвивається з дивовижною швидкістю. Розумові можливості в цьому віці унікальні, і нерозумно і недалекоглядно було б не скористатися цим фактом. У перший рік життя малюк вчиться сидіти, ходити, самостійно їсти і практикується в цих навичках щодня із завидною завзятістю. А що вже говорити про спроби відтворювати мова. Маленькі діти мають здатність вчитися чого завгодно, і все нове вони засвоюють без особливих зусиль, для них важливий процес пізнання.

Вивчення мови з пелюшок — величезний поштовх для розвитку мозку. Навчання англійській мові з народження — Це, перш за все, розвиток особистості. Раніше навчання двомовності дає кращий розвиток пам’яті, більш логічне мислення. У дорослому житті ваш малюк буде почувати себе набагато впевненіше, ніж його однолітки. Багато хто впевнений, що раніше навчання англійській мові забирає дитинство. Нічого подібного, адже не віднімає ж дитинства вивчення рідної мови. Просто цей процес не повинен бути нав’язливим. Дитина назавжди втратить інтерес до того, до чого його примушують.

Як правильно почати

Англійська мова з народження — це зовсім не складно. На першому етапі освоєння мови дитя більше слухає, ніж відтворює. Цей етап дуже важливий. Немовлята дуже добре розрізняють високий тон голосу. Цей тон скаже йому, що ви налаштовані позитивно. Не підвищуйте голос при спілкуванні і не говоріть занадто швидко. Розповідайте маляті про те, що оточує його, що робите ви. Співайте пісеньки, читайте віршики. Особливих глибоких пізнань англійської мови від вас на цьому етапі не потрібно, потрібні лише позитивні емоції. Не набридає крихті, якщо він не в настрої слухати вас, поважайте його бажання. Англійська мова з народження не повинен перетворитися на «тортури». Не вимагайте від малюка занадто багато, радійте його успіхам і не скупіться на похвалу.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>