In Учням By Вікторія

Англійська мова за місяць

Людська природа по суті досить лінива. Займаючись чим-небудь, ми в жодному разі намагаємося знайти спосіб, як це зробити швидше і легше. І лише у відсутності такого, докладаємо необхідних зусиль для досягнення заповітної мети. Або кидаємо цю справу, якщо завзяття та терпіння не вистачає. Вивчення іноземних мов також підпорядковується бажанням зробити все по-швидкому.

Ось і рясніють прилавки магазинів, оголошення курсів вивчення англійської мови та ресурси інтернету рекламою про те, що дана організація або даний посібник допоможуть вам вивчити англійську мову за годину, день, місяць, два чи три місяці і т.д. Як мовиться, потрібне підкреслити. І, безумовно, попит на таку продукцію та послуги є. Вибір рішення про те, скільки слід займатися англійською, залежить лише від людини та її прагнень. Я б хотіла висловити свою думку з приводу вивчення англійської мови за місяць, враховуючи переваги і недоліки даного способу.

Як вивчити англійську мову за місяць?

Перш за все, обмовлюся, я твердо переконана, що вивчити англійську мову ні за місяць, ні за два, ні за півроку неможливо. Багато мене підтримають, а багато хто і спростують мої висловлювання. Скільки людей стільки й думок. Але перед тим як влаштовувати суперечки з даного питання, давайте визначимо, що ми маємо на увазі під фразою «вивчити англійську мову».

Про який варіанті англійської ми говоримо? Ми хочемо підготуватися до іспиту, здавши який, абсолютно спокійно забудемо цю іноземну мову, або до іспиту, який вирішить, поїдемо ми закордон чи ні? Ми збираємося влаштовуватися на роботу в компанію, що має іноземних партнерів, і нам необхідно пройти співбесіду? Ми хочемо просто з’їздити відпочити? Чи все-таки ми хочемо вивчити повноцінний англійську мову, яка будемо використовувати протягом нашого життя у міру потреби? Від того, яку мотивацію ви переслідуєте, і буде залежати ваш спосіб вивчення англійської мови.

Чи можна вивчити англійську мову за місяць? Підготуватися до іспиту — думаю, так. Поїхати у відпустку — так, певна кількість розмовних фраз для спілкування ви освоїте. Пройти співбесіду — так, а сенс? Якщо вам потім доведеться працювати з цією мовою, місячного курсу недостатньо. А про вивчення повноцінного англійської мови за місяць мова взагалі не йде.

Я не беруся судити творців курсів для вивчення англійської мови за місяць або два місяці. Якщо чесно, я сама такими курсами ніколи не користувалася, так як вони мені нецікаві з причини, зазначеної вище. Але, так як люди їх шукають, я не можу не сказати про них кілька слів. Що ж являє собою курс «англійська мова за місяць»? В основному це певна кількість аудіо- і відеоматеріалів, працюючи з якими ви спіткає цю мову в рекордно короткі терміни. Ніхто не сперечається, що прослуховування аудіозаписів та перегляд відеороликів благотворно позначається на процесі навчання. Це дуже корисно. Також ніхто не заперечує той факт, що за допомогою мнемотехніки якнайшвидше освоїти необхідну лексику англійської мови. До речі, мнемотехніка — це сукупність прийомів і способів, що полегшують запам’ятовування потрібної інформації і збільшують обсяг пам’яті шляхом створення асоціацій. Це відомі тактики для вивчення англійської мови. Тому, я не думаю, що в цьому сенсі курс «англійська мова за місяць» запропонує вам щось нове.

Якщо ми зайдемо на сайти cd-english.com.ua, cd-intellect.ru або final-start.com, побачимо, що всі три курси прискореного вивчення англійської мови за місяць обіцяють і навіть гарантують вам миттєвий результат за хороші гроші. Їх оголошення просто рясніють закликами відкинути всі старі та неефективні, на їхню думку, способи навчання мови і обов’язково вибрати саме те, що вони пропонують. Однак чим так погано вивчення англійської в нормальному темпі чи не пояснюється.

Методика 25 кадру, представлена ​​на ресурсах cornel.biz і 311.ru заснована на роботі з вашою підсвідомістю, яке повинне ввести підібрану інформацію у ваш мозок без вашої активної участі.

Так, присвятивши себе англійської мови за місяць, ви навчитеся абияк висловлюватися на цій мові, запам’ятавши деякі фрази для розмовної мови; освоїте, скільки заплановано слів, навряд чи добре зрозумієте граматику і принципи ладу мови; сумніваюся, що відпрацюєте правильну вимову, навряд чи навчитеся грамотно писати, але цілком можливо почнете читати англомовну літературу, що не складну, звичайно. І я не думаю, що присвятивши англійській мові лише місяць, ви будете в змозі нормально сприймати і розуміти на слух носіїв мови. Якщо ваша мета навчання полягає в цьому, дерзайте.

Якщо ж ви націлені на якісне і довгострокове використання англійської, навіть не звертайте увагу на такі курси навчання англійської мови за місяць. Якщо ж вам потрібно до чогось підготуватися, а часу в обріз, ви краще посилено попрацюйте з мовою: як можна більше слухайте і дивіться, по кілька годин на день; по можливості знайдіть, з ким поговорити, і розмовляйте теж не менше години-двох на день. А можете спробувати уроки англійської через skype, в ході яких вам допоможе досвідчений викладач. Паралельно читайте граматичні довідники, в яких граматика представлена ​​у вигляді зрозумілих таблиць, і не забувайте приділяти увагу словам. Терпіння і труд все перетруть.

Я розповіла про те, як я сприймаю вивчення англійської мови за місяць. Буду рада вислухати будь-які коментарі з цього приводу і дізнатися про результати тих, хто користувався або користується цим способом.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>