In Учням By Вікторія

Англійська мова для початківців

У наш час знання англійської мови не є розкішшю або прерогативою людей певного соціального рівня. Більше того, англійська мова стала тим необхідним багажем, який повинен бути практично у кожної людини. Адже, перш за все, це мова, якою ведеться вся світова економіка. Це мова, якою ми говоримо, вирушаючи в подорож. Це мова, який задіяний у багатьох сферах нашої діяльності: робота, дружба з іноземцями, інтернаціональні шлюби і т.д. Навіть мала частка перерахованого здатна переконати вас, що англійська мова важливий і потрібний в повсякденному житті.

Коли ж варто приступати до його вивчення? Як розпочати? Що розуміють під словосполученням «англійська мова для початківців»? Безумовно, заглядаючи в майбутнє, батькам варто навчати дітей англійської ще з молодих років, адже в такому випадку засвоюваність нового матеріалу є практично стовідсотковою. Саме з цією метою англійську мову починають вивчати з першого класу загальноосвітньої середньої школи. Можна відправити ребятенка і на курси з трьох років, проте доцільність вивчення іноземної мови в даному віці піддається постійним сумнівам. Хтось за період навчання в школі встигає освоїти англійську мову в рамках програми і продовжує процес, поступово підвищуючи свій рівень. А багатьом і після школи потрібно курс англійської мови для початківців. І в цілому, не важливо, починаєте ви вчити цю мову в 10-15 років або вже після 30-40. Вивчити англійську можна в будь-якому віці, як кажуть, було б бажання. А бажання буде в тому випадку, якщо існує виправдана мотивація, тобто мета, якої ви неодмінно хочете досягти. У такому випадку, ви не кинете вивчати англійську на півдорозі, а будете підкорювати все нові й нові висоти. В якості мотивації може виступати все, що завгодно: кар’єра в іноземній фірмі, бажання вийти заміж за іноземця і спілкуватися з ним на рівних, пристрасть до подорожей, мрія перечитати книги відомих світових письменників в оригіналі, намір дивитися зарубіжні кінокартини мовою оригіналу і багато іншого . Визначте, чого ви хочете домогтися за допомогою англійської мови, і, можна стверджувати, що ви ще на крок наблизилися до здійснення ваших планів.

Всі починають вчити англійську з нуля. Для всіх спочатку він — англійська мова для початківців. Є два способи вивчення англійської мови — самостійно або з викладачем (в групі або індивідуально). Навчання в групі добре тим, що ви можете відпрацьовувати вивчений матеріал з одногрупниками і, навчаючись на помилках інших, осягати ази англійської мови для початківців. Проте на даному етапі компанія вам не настільки необхідна і, найімовірніше, кращим вибором стали б індивідуальні заняття з викладачем (у тому числі skype-курси англійської, записатися на які можна прямо на нашому сайті). Особливу увагу варто звернути на викладача — саме від його якісних послуг залежить ваше подальше володіння англійською мовою. Якщо ж ви задалися метою освоїти англійську мову для початківців самостійно, вам допоможуть просто приголомшливі ресурси:

  1. Всіляка література. Виберіть підручник, який підносить англійська мова для початківців згідно певною методикою. Придбайте розмовник і книги з паралельними текстами російською та англійською мовами. З їх допомогою ви будете формувати ваш словниковий запас і навички читання. Вам знадобиться і довідник по граматиці.
  2. Аудіоматеріали. Існує безліч аудіокурсів англійської мови для початківців, які допоможуть вам вивчити ази англійської фонетики і поставити правильну вимову.
  3. Відеоматеріали. Перегляд навчальних відеокурсів познайомить вас з культурними традиціями і звичаями сучасної Англії чи Америки. Паралельно ви зможете запам’ятати набір фраз і виразів, які можуть знадобиться у діловій сфері, при знайомстві, в поїздках.

Окремо хочеться сказати про такий всеосяжну ресурсі, як інтернет. Все вищеперелічене ви можете знайти у всесвітній мережі і навіть скористатися цими матеріалами безкоштовно. Дуже корисні всілякі сайти і блоги, присвячені вивченню англійської мови для початківців. Всілякі тести і перевірочні вправи з легкістю оцінять ваші навички писемного мовлення. Будь то інформаційний ресурс Британської ради British Council Learn English, сайт BBC або радіомовлення в інтернет найвідомішої радіостанції «Голос Америки» — Voice of America (VOA) — все це представлено до ваших послуг, варто лише почати вивчати англійську.

Задайтеся метою і дерзайте — англійська мова для початківців, як і всі наступні рівні, підкориться вам без сумніву.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>