In Учням By Вікторія

Англійська мова для ділового спілкування

Наше життя не стоїть на місці. Розвиваються держави, налагоджуються економічні зв’язки між країнами, з’являються нові види співробітництва в бізнесі (наприклад, міжнародні компанії). Безумовно, в будь-який час були потрібні кваліфіковані працівники, які б володіли не тільки англійською, а часом і кількома мовами на високому рівні. Однак у XXI столітті дуже сильно зріс попит на високопрофесійні кадри, які можуть вільно спілкуватися англійською в діловій сфері. Не існує єдиного курсу ділової англійської для всіх галузей, будь то економіка чи політика. Звичайно, існує певна база основних знань і умінь, які формують кістяк інформації в діловій англійській мові. А далі слід вивчати тієї професії, у сфері якої людина працює, або на кого вчиться в той момент. Лише таким чином можна якісно освоїти англійську мову для ділового спілкування.

Що ж включає в себе поняття «англійська мова для ділового спілкування»?

Як правило, підприємці, співробітники міжнародних компаній, секретарі повинні вміти спілкуватися, вести листування і всю документацію англійською мовою. Вони повинні з легкістю складати резюме англійською та представляти себе на інтерв’ю. Для них не складе труднощів поговорити по телефону з представником зарубіжної компанії. Вони в змозі провести переговори або презентації англійською мовою. Здатність організувати поїздку, скласти будь-який документ, грамотно підтримати ділову розмову — все це і перераховане вище підвищує рівень професіоналізму того, хто освоїв і продовжує освоювати англійську для ділового спілкування.

Багато кваліфікованих курси іноземних мов пропонують своїм слухачам заняття, визначені як «Ділова англійська». На цих курсах ви будете вивчати лексику офіційного стилю і мовні штампи, виконувати безліч тестів і вправ, присвячених сферам бізнесу та економіки в цілому, запам’ятовувати велику кількість діалогів англійською мовою для розширення словникового запасу і практики розмовної мови, прослуховувати аудіозаписи і переглядати відеоролики з різними інтерв’ю, осягати ази діловодства і бізнес-етикету. Як видно — роботи багато. Але ви можете почати вивчення англійської мови для ділового спілкування самостійно, використовуючи підручники, навчальні посібники та файли мультимедіа. Аудіо — та відеозаписи з будь-яких сфер діяльності можна знайти в інтернеті. Тут же можна завантажити і навчальні посібники. Одним з найгарніших курсів англійської мови для ділового спілкування є курс «Market Leader» від видавництва Longman. Цей курс має кілька рівнів (від Elementary до Upper-Intermediate). Підручники і диски даного курсу можна придбати в спеціалізованих магазинах, але вони досить дорогі. Деякі матеріали з цього курсу можна безкоштовно скачати в інтернеті, але треба добре пошукати. Спробуйте зайти на сайт englishtips.org — ви напевно знайдете те, що вам потрібно.

Також варто звернути увагу на такі книги:

  • «Англійська для ділового спілкування» Гертруди Гаудсвард
  • «Бізнес-курс англійської мови» І.С. Богацького, Н. М. Дюкановой
  • «Ділове спілкування. Business communication» Н.Л. Колесникової
  • «Business English для успішних менеджерів» А.В. Петроченковим
  • «English for businessman» у двох томах Г.А. Дудкіної

Ми ж можемо запропонувати вчити ділова англійська мова через skype, спробуйте і ви будете задоволені результатом.

Вивчення англійської мови для ділового спілкування відкриє перед вами нові можливості. Головне — намітити мету і не звертати з обраного шляху!

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>