In Учням By Інна

Англійська мова для дошкільнят

Для кожного батька його дитина найдобріший, красивий, розумний. Це природно і зрозуміло. Зрозуміло й прагнення батьків дати своїй дитині все найкраще. У довгий список самого кращого входить і освіту. Темп життя за останні десятиліття збільшився мало не вдвічі, і ось вже наші діти, граючи, починають «гризти» граніт наук все раніше і раніше.

Важливі моменти навчання англійської мови дошкільнят

Англійська мова для дошкільнят — надзвичайно важлива тема. Вивчення іноземних мов в наші дні батьки вважають одним з престижних видів діяльності для своїх дітей. Але крім бажання навчити дитину іноземній мові, належить вирішити ще чимало питань, пов’язаних з цим рішенням. Найчастіше батьки як першу іноземну мову вибирають англійську мову, як найбільш поширений в наші дні. А далі йде, часом не легкий пошук відповідей на питання: «З якого віку розпочати навчання?», «Як вибрати викладача?», «Може самому навчати англійській мові дошкільника?», «Який метод ефективніше?». Спробуємо розібратися у всьому по порядку.

Оптимальний вік для вивчення англійської мови

Почати навчання можна в будь-якому віці. Раннє навчання сприяє кращому розвитку пам’яті, стимулює особистісний розвиток. Відтворення дитиною різних мов сприяє більш досконалому розвитку мозку. Дітям навчатися набагато легше, ніж дорослим, вони, немов губка, вбирають нову інформацію. Якщо створити дитині необхідні «мовні умови», англійська стане його другою рідною мовою. Методи викладання англійської мови для дошкільнят різноманітні і цікаві. Основним видом діяльності дитини є гра. Через гру він пізнає світ, приміряючи на себе різні соціальні ролі. Саме ігрова форма здатна зацікавити малюка в новому для нього мовою, такому незрозумілому на перший погляд.

Хто навчить ефективніше

Англійська мова для дошкільнят пропонує безліч мовних курсів. При їх виборі необхідно пам’ятати кілька моментів. Оптимальний час занять — не більше 30 хвилин. Увага дитини важко утримати довше 15 хвилин, після закінчення яких йому потрібна зміна виду діяльності. Вибирайте групу, в якій не більше 7 чоловік, інакше ваша дитина загубиться в натовпі однолітків. І природно методика викладання для дошкільнят повинна відповідати віковій категорії дитини.

Індивідуальний підхід до навчання англійської мови дошкільника забезпечить репетитор. Це обов’язково повинен бути «дошкільний» фахівець.

Якщо ви добре володієте іноземною мовою, навчити самостійно англійської мови дошкільника — відмінний варіант. І нехай вас не лякає відсутність знань щодо методики. Почніть з найпростішого — з розучування нескладних віршів і пісень. Поступово вводьте в мову іноземні слова. Читайте дитині казки, дивіться мультфільми, словом, довіртеся інтуїції і включіть фантазію.

Хваліть дитину за будь навіть найменші досягнення, і ваші зусилля будуть винагороджені.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>