In Учням By Вікторія

Англійська мова для дорослих

В останні роки все більша кількість досить дорослих людей (не підлітків або студентів) приходять на курси з метою вивчити англійську мову. Багато хто з них прагнуть вивчити англійську мову з метою побудови кар’єри в майбутньому. Адже взаємодія іноземних партнерів у багатьох компаніях і на підприємствах вимагає від персоналу вміння грамотно спілкуватися не тільки на своїй рідній мові. А закордонні відрядження? Ділова англійська мова тут просто необхідний. А якщо є бажання працювати в англомовній країні, головною метою має стати підготовка до здачі одного з міжнародних іспитів. Досить популярні шлюби з іноземцями і подальший переїзд на ПМЖ закордон. У цьому випадку мова доведеться вчити обов’язково — потрібно буде розуміти оточуючих і виражати свої думки і бажання. Доступність подорожей в будь-яку країну світу також підштовхує дорослої людини до освоєння англійської мови.

Безумовно, якщо є можливість і дозволяють фінансові кошти, відмінним варіантом є навчання закордоном. Відмінною рисою цих курсів є повне занурення в мовне середовище, яка допоможе вам швидко освоїти англійська розмовна мова. В даний час досить багато країн нададуть на ваш вибір курс «Англійська мова для дорослих». Якщо ж ви переконані, що вчити англійську мову для дорослих необхідно в Англії, відвідайте ці сайти в інтернеті:

  • ed-UK-ation.com.ua — Освіта в Англії
  • chemodan.com.ua — Вища освіта у Великобританії, курси англійської у Великобританії

Як же вивчити англійську мову для дорослих, не покидаючи рідної країни і навіть міста? Самостійно вивчати англійську мову для дорослих можна, але відсутність контролю ваших знань і перевірки того, наскільки правильно ви розумієте інформацію, може істотно відбитися на результаті. Візьмемо, наприклад, вимова — яким би якісним ні аудиокурс, тільки викладач або людина, що добре володіє мовою, зможе визначити і, якщо потрібно, підкоригувати якість вашого вимови звуків англійської мови. Без сумніву, заняття з особовим викладачем гарні, але вони не відтворять той обмін знаннями, досвідом, не повторять процес спілкування, який відбувається в групових заняттях.

Викладачі на різних курсах навчають англійської мови для дорослих, використовуючи або якусь певну серію підручників і посібників, або поєднуючи матеріали з різних серій. Останній варіант переважно, оскільки ви можете визначити матеріал якого видання вам ближче і зрозуміліше. Англійська мова для дорослих виглядає як більш серйозний курс, ніж заняття для дітей. Однак якщо ви тільки починаєте вчити мову, всілякі ігри, тести, роздатковий матеріал (картинки, кросворди тощо) буду вельми до речі. Ще один ефективний варіант — це англійська по Скайпу, на курс якого ви можете записатися на нашому сайті. Якщо ж ви все-таки зважитеся на самостійне вивчення англійської мови для дорослих, активно користуйтеся ресурсами інтернету. Ось кілька посилань, які вам допоможуть у цій нелегкій, але корисній праці:

  • englishtips.org — Вивчимо англійську разом!
  • livemocha.com — Вивчення мов онлайн!
  • english-test.net — Free English Tests
  • rong-chang.com — English as a Second Language

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>