In Матеріали By Вікторія

Англійська мова в картинках

У вивченні англійської мови можна використовувати всі матеріали, які вам доступні. До того ж, різноманітність підручних засобів допоможе зробити процес навчання не тільки дуже корисним і плідним, але і вельми цікавим. Асортимент підручників, так само як і навчальних посібників з англійської мови, просто вражає. Безумовно, вибір матеріалів буде залежати від цілей вивчення англійської мови та сфери його застосування, віку учня і його фінансових коштів. Проте яким би не був ваш навчальний процес та бажані матеріали, обов’язково використовуйте наочні посібники та ілюстрації. Так чи інакше, але значну частину інформації людина сприймає через зорові образи. Особливо це стосується візуалів — людей, які краще засвоюють зображену інформацію, ніж почуту. Тому, англійська мова в картинках — це те, що вам потрібно, особливо, якщо ви тільки починаєте вчити англійську мову!

Як же представлений англійську мову в картинках? Перш за все, це всілякі набори карток із зображеннями: як правило, на зворотному боці такої картки написано англійське слово, а на лицьовій — ілюстрація того, що воно позначає. І це можуть бути слова будь-яких частин мови. По-друге, є велика кількість книг, які присвячені англійської мови в картинках. Вони так само і називаються, наприклад, книга Річардса І. А. і Гібсона К. М., яку можна завантажити на сайті ifolderslinks.ru. У ній ви знайдете безліч ілюстрацій і пояснювальних текстів з найрізноманітніших галузей знань, починаючи з простих речей і закінчуючи складними поняттями. Дуже прості у використанні і досить корисні фото-словники. Вони є практично у кожного закордонного видавництва. Вивчати нову лексику з фото-словником «Longman Photo Dictionary» — одне задоволення. В даному випадку англійську мову картинках представлений барвистими ілюстраціями до слів, згрупованими за темами, і списком виразів і конструкцій, в яких вживається те чи інший слово. Ці словники тільки англійською мовою, лексика в них не має перекладу. Адже вони розраховані на те, що дивлячись на картинку, ви будете в змозі зрозуміти переклад слова. Якщо ж вам необхідні словники з перекладом, придбайте або скачайте «Англо-російський словник в картинках».

Крім перерахованих матеріалів для вивчення англійської мови можна використовувати всілякі розмальовки та комікси (якщо говоримо про дітей), англійські кросворди та тести з ілюстраціями (для дорослих). Якщо ви вже вирішили, що будете вивчати англійську мову в картинках, відвідайте два наступні сайту:

  • bilingual.ru — тут ви знайдете матеріали для навчання дітей англійської мови в картинках.
  • englishkurs.ru — чудовий інформаційний ресурс, повністю присвячений вивченню англійської мови в картинках. Крім самих ілюстрацій і лексики до них, ви зможете ще й прослухати вимову того чи іншого слова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>