In Учням By Інна

Англійська мова будинку

Кількість бажаючих вивчати англійську мову збільшується з кожним днем, але, на жаль, в силу тих чи інших причин здійснити цей намір виходить далеко не у всіх. Каменем спотикання часто є проста нестача часу або фінансові труднощі. За даних обставин самостійне вивчення англійської мови є практично єдиним виходом з положення.

Чи можна вивчити англійську мову вдома

Відповідь проста. При наявності мотивації можна підкорити будь-які вершини. Але, як і у кожного методу, у самостійного вивчення англійської мови вдома є свої достоїнства і недоліки.

Якщо ви вирішили освоїти англійську мову вдома, почати слід з правильної організації процесу. По-перше, визначтеся з часом занять. Складіть чіткий графік, заняття повинні бути регулярними. Займатися слід 60-90 хвилин з обов’язковим перервою на 5-10 хвилин.

Для того, щоб правильно вибрати підручник, який відповідає вашому рівню знань, необхідно пройти тести на рівень знання англійської мови. Підручник слід вибирати такий, в якому присутні не тільки стандартні вправи, але і творчі завдання, які дозволять і підтримати інтерес до процесу вивчення англійської мови вдома і реалізують комунікативний підхід.

Не забувайте і про важливу роль словника. Словник слід вибирати не менше ніж на 50 000 слів. Саме цей обсяг дозволить якісно ознайомитися зі значенням слова.

Використання аудіоматеріалів допоможе вам у постановці вимови, розширенні словникового запасу і прискорить процес сприйняття мови на слух. Широкий вибір аудіокниг, різних курсів на CD-дисках не тільки урізноманітнює процес вивчення англійської мови вдома, але і дозволити чути носія мови, перебуваючи в дорозі або займаючись домашніми справами.

Читання англійською мовою — також важлива складова процесу вивчення. Саме при активному читанні відбувається мимовільне запам’ятовування правильних граматичних моделей. Даний процес не тільки розширить словниковий запас, але і розвине почуття мови.

Перегляд фільмів англійською мовою також досить важливий при навчанні аудіюванню. Як і при використанні аудіоматеріалів, ви не тільки вивчаєте нові слова, навчаєтеся вимові, інтонації, але й маєте можливість ознайомитися з розмовним варіантом англійської мови.

Істотний недолік вивчення англійської мови вдома — це відсутність живого спілкування іноземною мовою. У вирішенні цієї проблеми допоможе Інтернет. За допомогою програми Skype ви зможете спробувати свої сили в спілкуванні з носієм мови. Почати вчити англійську по Skype ви можете на нашому сайті.

Вивчаючи англійську мову вдома, ви самі вибираєте підходящий саме вам темп вивчення, методику, а зручне робоче місце і комфортна обстановка позитивно відіб’ються на емоційному настрої в процесі навчання.

Не забувайте про важливість практики своїх знань. Переводите тексти вподобаних пісень, коментуйте про себе свої дії і дії оточуючих, спілкуйтеся англійською мовою при кожній можливості, і ваші старання обов’язково увінчаються успіхом.

 

Учням

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>